ZÁZNAM webináře: Efektivní spolupráce a správa dat

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM.

SPOLUPRÁCE JE SKRYTÝ ZDROJ

Relevantní informace a koordinace ovlivňují vše. Kvalitu, čas i náklady a jsou důležité již od stádia přípravy projektu přes výstavbu až po správu a užívání stavby.

Správa dat je základ úspěchu, ale to dnes již nestačí. Je potřeba udělat další krok a mít k dispozici včasné, integrované a koordinované informace tak, aby všichni, kdo spoluporacují na projektu nebo spravují stavbu, měli snadný a rychlý přístup k pravdivým a správným informacím. Ty je nejsnažší udržovat v reálném obrazu projektu a reality, kterému se říká Digitální dvojče.

Akcelerace spolupráce je pak jen otázkou společného datového prostředí na společné platformě, které vás zbaví všech omezení FTP serverů, sdílených disků nebo obecných cloudových úložišť a umožní vám flexibilní přístup ke všem datům kdykoliv, odkudkoliv a pro kohokoliv z vašich zaměstnanců, kooperantů, dodavatelů nebo zákazníků.

Více informací naleznete v nahrávce.

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}