Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

CENTRUM ZABEZPEČENÍ AUTODESK

Náš software je bezpečný

Kombinujeme vhodné procesy, technologie a bezpečnostní kontroly a spolupracujeme s partnery z oboru. To vše proto, abychom vám poskytovali maximální zabezpečení.

Náš bezpečnostní rámec

Bezpečnostní rámec společnosti Autodesk vznikl podle oborových standardů a sestává z bezpečnostních postupů, které nám pomáhají vyvíjet a provozovat bezpečný software a služby a promptně řešit bezpečnostní incidenty.

  • Vývoj

    Na zabezpečení produktů dbáme už při jejich vývoji – chceme totiž, aby mohli zákazníci do našeho softwaru a služeb bez obav investovat. Je pro nás prioritou, aby v zabezpečení našich aplikací nebyla jediná skulinka. Věnujeme se mu ve všech fázích vývoje, abychom případné nedostatky odhalili a napravili včas.

  • Provoz

    Neméně zásadní je pro nás zabezpečení infrastruktury, aby byla data našich zákazníků vždy dostupná v ucelené podobě a nebyla narušena jejich důvěrnost. Zabezpečení je proto nedílnou součástí nejen našich produktů, ale i infrastruktury pro deployment. Dbáme na zabezpečení koncových zařízení, správu uživatelů, rolí a oprávnění, patching a hardening i ofenzivní bezpečnost. Všechny tyto prvky jsou součástí našeho komplexního přístupu k řízení bezpečnosti.

  • Prevence a reakce

    Přehled o dění v našich systémech nám poskytuje cenné informace o probíhajících podezřelých aktivitách, bezpečnostních incidentech a exploitech, které by mohly ohrozit nás i naše zákazníky. Proaktivně těmto hrozbám bráníme a volíme vhodná bezpečnostní opatření. Úzce spolupracujeme se všemi, kterých se daná situace týká, abychom ji mohli vyřešit co nejlépe.