ZÁKLADY SPRÁVY ÚČTŮ

Přehled portálu Autodesk Account


Ať jste samostatný uživatel produktu, student nebo pedagog, který přistupuje k softwaru a službám, nebo správce smlouvy či správce, který spravuje a přiřazuje software a služby, měli byste být obeznámeni s portálem Autodesk Account.


Autodesk Account je jediné místo, ze kterého můžete spravovat svůj profil, produkty a platby. Můžete se do něj přihlásit v pravém horním rohu většiny stránek společnosti Autodesk. Po přihlášení získáte přístup do následujících míst:

  • Můj účet: Zobrazíte si zde své produkty a dostupné aktualizace, stáhnete si aktuální a předchozí verze produktů a získáte přehledy. V závislosti na vaší roli můžete mít také přístup ke správě uživatelůfakturacím a objednávkám.
  • Můj profil a nastavení: Umožňuje zobrazit a upravit osobní informace, nastavení zabezpečení, jazyk a předvolby e-mailů.
  • Moje komunita: Zobrazíte si profil komunity, prohlédnete si příspěvky a získáte přístup k uživatelským fórům.
Navigační panel Autodesk Account

 

Projděte si témata v této části a podívejte se na následující video, abyste se seznámili s funkcemi portálu Autodesk Account.

Video: Prohlídka uživatele portálu Autodesk Account

Jsme tu, abychom pomáhali

Pomocí našich zdrojů vyhledejte dokumentaci k produktu nebo články, které potřebujete k vyřešení problému. Pokud se vám to nepodaří, vaše předplatné vás opravňuje k tomu, abyste se obrátili na podporu.