SPRÁVA ÚČTŮ PRO ŠKOLSTVÍ

Průvodce pro studenty k předplatnému pro vzdělávání


Pokud jste student, můžete podle následujícího postupu získat bezplatný přístup k softwaru prostřednictvím předplatného pro vzdělávání od společnosti Autodesk ve vašem osobním počítači.

 • Student, který chce instalovat produkty, které vám přiřadil učitel.
 • Student, kterému nebyly přiřazeny produkty a který je potřebuje získat sám.
 • Student připravený obnovit přístup k předplatnému pro vzdělávání.

Pokud budete potřebovat další nápovědu, kliknutím na odkaz získáte další informace.


Studenti instalující produkty, které jsou jim přiřazeny

Od společnosti Autodesk byste měli obdržet e-mail s informacemi o tom, které produkty vám učitel přiřadil a kde si je můžete stáhnout. Postup přístupu k softwaru se liší v závislosti na tom, zda máte účet Autodesk.


Studenti, kteří si pořizují produkty sami

Pokud vám produkt nebyl přiřazen, můžete si i nadále bezplatný software společnosti Autodesk pořídit sami. Jako student si můžete vytvořit účet a potvrdit svůj nárok na předplatné pro vzdělávání od společnosti Autodesk. Postupujte následovně:

 1. Vytvořte si účet Autodesk pomocí školního e-mailu na stránce Získat produkty (angličtina) a kliknutím na možnost Začínáme.

 2. Potvrďte svůj nárok, což zahrnuje ověření vaší role studenta u kvalifikované vzdělávací instituce.
  Poznámka: Před schválením vašeho nároku bude možná nutné zaslat další dokumentaci.

 3. Stáhněte a nainstalujte software ze stránky Získat produkty (angličtina).
  Důležité: I když už máte software nainstalovaný v zařízení, které používáte, je nutné kliknutím na tlačítko Stáhnout na kartě produktu aktivovat oprávnění k produktu.

 4. Spusťte produkt, přihlaste se k účtu Autodesk a začněte svůj software používat.
  Poznámka: Po přihlášení do prohlížeče bude možná nutné vrátit se do softwaru kliknutím na tlačítko Přejít na produkt.

Studenti, kteří obnovují přístup k produktu

Chcete-li mít nadále přístup ke vzdělávacímu softwaru, je nutné každý rok nárok obnovit.  Datum obnovení můžete zkontrolovat na stránce Získat produkty (angličtina). Po přihlášení si můžete prohlédnout svůj osobní banner v horní části stránky. Také nezapomeňte zkontrolovat svůj e-mail, protože společnost Autodesk vám 30 dní před vypršením způsobilosti odešle e-mail s připomenutím.

 

Chcete-li obnovit přístup ke vzdělávacímu softwaru společnosti Autodesk, přečtěte si část Obnovení přístupu ke vzdělávacímu softwaru.

 

Poznámka: Pokud jste datum obnovení promeškali, je nutné restartovat přístup ke vzdělávacímu softwaru a ke všem předplatným, která jste měli, i když je produkt již nainstalován.


Jsme tu, abychom pomáhali

Pomocí našich zdrojů vyhledejte dokumentaci k produktu nebo články, které potřebujete k vyřešení problému. Pokud se vám to nepodaří, vaše předplatné vás opravňuje k tomu, abyste se obrátili na podporu.