SPRÁVA ÚČTŮ PRO SPRÁVCE

Sjednocení dat plateb


Pokud máte více předplatných se stejnou dobou platnosti a s použitím stejné metody platby, správci smlouvy mohou sjednotit data fakturace, aby konsolidovali příkazy a zjednodušili proces fakturace.

 

Nákupy provedené pomocí služby PayPal nelze sjednotit, dokud nezměníte způsob platby na platební kartu.

 

Pokud máte více smluv s různými délkami období a způsoby platby, obraťte se na svého prodejce nebo obchodní oddělení společnosti Autodesk, aby vám pomohli sloučit vaše smlouvy a sjednotit data plateb (viz část Sjednocení období smluv).

 

Pokud sjednotíte data plateb, zaplatíte jednorázovou poměrnou cenu za prodloužení předplatného pro obnovení ve stejný den jako u ostatních předplatných. Poměrná cena zahrnuje všechny licence, které máte v tomto období k dispozici, a nezahrnuje daně ani poplatky. Pokud předplatné zrušíte před dalším obnovením, bude vám vrácena poměrná částka.

 

Poznámka: Tato funkce je dostupná pouze u předplatných zakoupených online od společnosti Autodesk.

Sjednocení dat plateb

  1. Přihlaste se na portál Autodesk Account na adrese manage.autodesk.com a přejděte na stránku Fakturace a objednávky > Nadcházející platby.

  2. Klikněte na Sjednotit data plateb.

  3. Předplatná, která lze vybrat, jsou seskupena dohromady. Vyberte předplatná, která chcete změnit, a klikněte na tlačítko Sjednotit.

  4. Na obrazovce s potvrzením zkontrolujte svůj výběr a klikněte na tlačítko Pokračovat. 
    Poznámka: Platba za prodloužení data obnovení je účtována na platební kartu, která byla použita k zakoupení předplatného. Chcete-li použít jinou kartu, změňte způsob platby před dokončením transakce.

  5. Zkontrolujte obrazovku s potvrzením fakturace a klikněte na Odeslat objednávku. Zobrazí se potvrzení objednávky a vy obdržíte potvrzovací e-mail.


Viz také


Potřebujete pomoc?

Povězte nám, jaký máte problém, a najděte si tu nejlepší možnost podpory.