Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO

Všechna předplatná softwaru Autodesk si nyní můžete koupit v několika variantách. Úplný seznam funkcí předplatných najdete zde.

Chcete si pořídit předplatné? PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY PRODUKTY

Potřebujete spravovat uživatele a předplatná? PŘIHLASTE SE

Výhody předplatného

Všechna předplatná softwaru Autodesk si nyní můžete koupit v několika variantách. Úplný seznam funkcí předplatných najdete zde.

Chcete si pořídit předplatné? PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY PRODUKTY

Potřebujete spravovat uživatele a předplatná? PŘIHLASTE SE

[NOVINKA] Získejte 10% slevu na tříleté předplatné.

ok

[NOVINKA] Získejte 10% slevu na tříleté předplatné.

Novinky

Při předplacení produktů od společnosti Autodesk získáte přístup k rozšířené podpoře, novým nástrojům pro spolupráci a speciálním funkcím.

Výhody

Lepší přístup

Udržíte si náskok před konkurencí a získáte přístup jak k našim nejnovějším inovacím v okamžiku, kdy budou dostupné, tak k potřebným předchozím verzím.

 • Přístup k softwaru

  Poslední i předchozí verze softwaru Autodesk si stáhnete a můžete s nimi pracovat kdekoli – doma, v práci nebo na cestách.

 • Integrovaná spolupráce

  Uživatelé a malé týmy mohou zcela hladce spolupracovat a sdílet funkce integrované v pracovních postupech pro produkt.

 • Technická podpora

  Podporu získáte, kdykoli ji budete potřebovat, a to způsobem, který vám nejlépe vyhovuje – prostřednictvím chatu, telefonicky nebo online.

Flexibilní kontrola

Spravujte uživatele, náklady i produkty takovým způsobem, který je pro vaši firmu nejvíce praktický.

 • Nástroje pro správu

  Na jediném místě – na portálu Autodesk Account – snadno vyhledáte a nastavíte uživatele, software, platby a aktualizace. Prostřednictvím aplikace Autodesk Desktop App stáhnete vše, co potřebujete.

 • Zabezpečení produktu

  Můžete se spolehnout na to, že odborníci na zabezpečení aplikací Autodesk pomohou zajistit zabezpečení vašeho majetku a současně vám budou zpřístupňovat nejnovější bezpečnostní aktualizace a opravy.

 • Flexibilní období

  Vyzkoušejte nové nástroje bez velké vstupní investice. Zaplatíte za dobu, kterou si zvolíte, abyste mohli lépe reagovat na požadavky na software i rozpočet.

Cenné přehledy

Budete platit za to, co skutečně používáte, a tím zoptimalizujete svoje investice a zvýšíte marže.

 • Upozornění

  Informace o stavu smlouvy zjistíte na portálu Autodesk Account. Pomohou vám zamezit prostojům tím, že obnovíte předplatné nebo přejdete k jiným produktům dříve, než vyprší platnost vašeho předplatného.

 • Zprávy o využití kreditů pro cloud

  Způsob, jakým vaše organizace využívá kredity pro cloud k platbě za služby typu „platba za výsledky“ můžete monitorovat a optimalizovat.

 • Plánování rozpočtu

  Náklady za předplatné jsou transparentní a předvídatelné. To usnadňuje účtování nákladů na software přímo v klientských projektech a předvídat i budoucí náklady.

Vyberte si předplatné

Pořiďte si předplatné softwaru Autodesk ve variantě Standard, Premium, Enterprise nebo Education. Tato nová předplatná zahrnují řadu funkcí pro organizace všech velikostí.

Každé zakoupené předplatné bude ve variantě Standard. Pokud chcete upgradovat na variantu Premium nebo Enterprise, kontaktujte nás.

Funkce varianty:

Standard
Premium
Enterprise
Education

Standard

Pro jednotlivce a menší týmy

 • Zprávy o využití produktu
 • Dvoufázové ověření
 • Živá podpora v pracovních dnech

Výhody jsou součástí všech předplatných k produktům.

Premium

Pro střední až velké týmy o minimálně 50 členech

 • Zprávy o využití produktu s údaji o uživatelích
 • Jednotné přihlášení (SSO)
 • Nepřetržitá živá podpora

Výhody jsou k dispozici za další poplatek.

Enterprise

Pro značně velké týmy

 • Propojení dat s nástroji třetích stran prostřednictvím přístupu k rozhraní API
 • Automatizované přiřazení uživatelů
 • Manažer zákaznického rozvoje

Výhody jsou k dispozici za další poplatek.

Školství

Pro způsobilé studenty a pedagogy

 • Bezplatný přístup k používání stolních, cloudových, webových a mobilních produktů prostřednictvím komunity Autodesk pro vzdělávání
 • Jedno datum obnovení ročního předplatného pro vzdělávání
 • Osnova a výukový obsah, které můžete procházet vlastním tempem

Bezplatné získání výhod při potvrzené způsobilosti

Nejčastější dotazy

Je pro používání mého softwaru nutné připojení k internetu?

Ne. Po první aktivaci bude software fungovat offline po dobu 30 dnů. Poté bude třeba se znovu připojit. Nemějte obavy, upozorníme vás 7 dní předem.

Jak si mohu předplatné koupit?

Každé předplatné produktu, které si koupíte online, prostřednictvím prodejce nebo prostřednictvím zástupce společnosti Autodesk, bude automaticky ve variantě Standard. Pokud chcete přejít na předplatné Premium, obraťte se přímo na prodejce nebo zástupce společnosti Autodesk. Chcete-li přejít na předplatné Enterprise, kontaktujte přímo zástupce společnosti.

Co se stalo s trvalými licencemi?

Společnost Autodesk v lednu 2016 ukončila prodej nových trvalých licencí. V květnu 2017 jsme přestali prodávat plány údržby. Veškerý software společnosti Autodesk je možné zakoupit formou předplatného. Přečtěte si další informace o výměně trvalé licence za předplatné Autodesk.

Máte k předplatnému nějaké dotazy?

Rádi vám pomůžeme. Jestliže nám sdělíte své kontaktní údaje, obrátí se na vás zástupce společnosti Autodesk, aby zodpověděl všechny vaše otázky ohledně výhod předplatného.

Zavoláme vám

Vyplňte příslušný formulář a zavoláme vám.

Některé výhody předplatného nemusí být k dispozici pro všechny produkty či služby ve všech jazycích a zeměpisných oblastech. Programy předplatného podléhají platným podmínkám předplatného Autodesk (angličtina) a/nebo podmínkám služeb společnosti Autodesk (angličtina).