Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

KONČÍME SE SÉRIOVÝMI ČÍSLY
A ZAVÁDÍME PŘEDPLATNÉ NA JMÉNO

ok

Končíme se sériovými čísly

Společnost Autodesk ruší předplatná založená na sériových číslech a přiřazuje každé předplatné ke konkrétnímu jménu. Tato předplatná se pojí se současnými i budoucími výhodami a jejich cena se shoduje s částkou, kterou dnes platíte.

icon-checkmark3

Přechod na předplatná na jména je rychlejší a jednodušší, než si myslíte

Stačí pár snadných kroků a budete mít k dispozici lepší uživatelské možnosti, jako jsou spolupráce, studijní obsah na míru nebo přehledy.

4 kroky přechodu na předplatné na jména (2:27 min)

Jak předplatné vyměnit

 • SAMOSTATNÝ PLÁN ÚDRŽBY

  Máte samostatný plán údržby? Při prvním obnovení před 7. květnem 2021* můžete vyměnit jednu licenci za jedno předplatné na jméno, a to za cenu odpovídající ceně současné*.

 • TRVALÁ LICENCE (BEZ PLÁNU ÚDRŽBY)

  Máte starší trvalou licenci? Můžete si s výraznou slevou pořídit roční nebo tříleté předplatné stávajícího produktu, případně jiného samostatného produktu, a to včetně sady aplikací. Více informaci najdete tady:

 • SÍŤOVÝ PLÁN ÚDRŽBY

  Při prvním obnovení po 7. srpnu 2020 můžete vyměnit jednu licenci za dvě předplatná na jméno, každé pro jednoho uživatele, a to za cenu odpovídající ceně současné*. Síťové plány údržby k 7. květnu 2021 končí a po tomto datu už je nebude možné obnovovat.

 • SADY DESIGN SUITE A CREATION SUITE

  Sady Design Suite a Creation Suite byly v dubnu 2020 zrušeny a jejich předplatné už nelze obnovovat. Pokud vlastníte sadu Design Suite a Creation Suite, můžete se obrátit na prodejce nebo na společnost Autodesk a vyžádat si další informace o svých možnostech přechodu na sadu pro odvětví prostřednictvím jedné z výše uvedených nabídek.

 • VÍCEUŽIVATELSKÉ PŘEDPLATNÉ

  Při prvním obnovení po 7. srpnu 2020 můžete vyměnit jedno předplatné za dvě předplatná na jméno, každé pro jednoho uživatele, a to za cenu odpovídající ceně současné*. Víceuživatelská předplatná k 7. srpnu 2022 končí a po tomto datu už je nebude možné obnovovat.

Plán údržby bude možné obnovit jen do 7. května 2021, víceuživatelské předplatné pak do 7. srpna 2022. Po tomto datu již nebude možné je obnovit.

Máte zájem o pokročilé funkce pro administraci, podporu a reportování? Právě pro vás máme předplatné Premium. Potřebujete ucelenou paletu nástrojů? Pořiďte si sadu aplikací pro odvětví.

* Aktuální ceny za obnovení plánu údržby se po 7. srpnu 2020 o 20 % zvýší.

Další důvody k přechodu na předplatná na jména

Aktuální vydání Pfeiffer Report vysvětluje, proč jsou oboroví analytici z předplatného na jméno nadšení.

„Díky posílenému spojení mezi uživateli, správci a nástroji se licencování na jména může stát základem efektivnějšího fungování podniku.“

SEZNAMTE SE S VERZÍ PREMIUM

Naše předplatné Premium má dopomoci firmám spravujícím 50 či více předplatných k efektivnějšímu fungování. Nabízí například jednotné přihlašování, nepřetržitou podporu, úsporu času a vyšší zabezpečení.

Případová studie: výhody předplatného na jméno (1:30 min)

Výhody předplatného na jméno

Naši zákazníci si předplatné na jméno pochvalují. Poslechněte si, co o něm říkají Sam Lucido z firmy Haley & Aldrich a Rene Garcia ze společnosti Ramboll.

Jsme tu pro vás

 • Co se mění?

  Spouštíme předplatné v nové podobě: už nebude vázané na sériové číslo, ale na jméno.

 • Co to pro mě znamená?

  Při prvním datu obnovení vám u víceuživatelského předplatného řekneme, jak můžete svůj plán údržby nebo víceuživatelské předplatné vyměnit za předplatné na jména, a to vše při zachování stálé ceny.

 • Co výměnou získám?

  Změnu provádíme, abychom vám zpříjemnili ovládání našeho softwaru, usnadnili spolupráci a mohli vám v budoucnu nabídnout podporu na míru – to vše za stávající cenu, pokud využijete jednorázovou nabídku.

 • Můžu si nechat své stávající předplatné?

  Plán údržby bude možné obnovit jen do 7. května 2021, víceuživatelské předplatné pak do 7. srpna 2022.

 • Z jakých možností si můžu vybrat?

  Výměnou za stávající předplatné si můžete pořídit předplatné Standard a Premium na jméno. Vybírat můžete podle funkcí, které potřebujete.

 • Co sady Design Suite a Creation Suite?

  Sady Design Suite a Creation Suite byly v dubnu 2020 zrušeny a jejich předplatné už nelze obnovovat. Pokud vlastníte sadu Design Suite a Creation Suite, můžete se obrátit na prodejce nebo na společnost Autodesk a vyžádat si další informace o svých možnostech přechodu na sadu pro odvětví prostřednictvím jedné z výše uvedených nabídek.

10 výhod předplatného na jméno

Tady je 10 důvodů, proč na předplatné na jméno přejít co nejrychleji.

Chcete se na něco zeptat?

Děkujeme za váš zájem. Brzy vás bude kontaktovat náš expert.

Více informací vám poskytne váš prodejce. Pokud nevíte, kdo je váš prodejce, vyplňte formulář a nechte se kontaktovat společností Autodesk, případně najděte svého prodejce zde.

Nyní k dispozici: Nástroj pro odhad nákladů na výměnu. Promluvte si se svým partnerem nebo zástupcem společnosti Autodesk a zjistěte více informací o nástroji, který může ukázat potenciální návratnost investic při přechodu na předplatné na jméno.

Kompletní smluvní podmínky zobrazíte kliknutím zde – https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms.

AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLIV ZRUŠIT, POZASTAVIT NEBO POZMĚNIT CELOU TUTO NABÍDKU NEBO JEJÍ ČÁST, BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE VLASTNÍHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU AUTODESK SE MOHOU MĚNIT A MOHOU SE V JEDNOTLIVÝCH ZEMÍCH LIŠIT.

* Doporučená koncová cena za obnovení předplatného Standard získaného v rámci této nabídky nevzroste v letech 2021, 2023, 2025 a 2027 o více než 5 %. V letech 2022, 2024, 2026 a 2028 se cena nezmění. Úspora za tříleté předplatné je vypočtena porovnáním s doporučenou koncovou cenou za tři po sobě jdoucí roční předplatná.

* Aktuální ceny za obnovení plánu údržby se po 7. srpnu 2020 o 20 % zvýší.

† Poslední aktualizace sad pro zábavní průmysl byla zveřejněna v prosinci 2019.

Tato nabídka platí při obnovení plánu údržby či víceuživatelského předplatného. Vlastníci víceuživatelského předplatného nebo síťového plánu údržby mohou pouze při prvním obnovení předplatného po 7. srpnu 2020 vyměnit jedno víceuživatelské předplatné nebo jednu licenci ze síťového plánu údržby za dvě předplatná Standard na jméno, každé pro jednoho uživatele. Při druhém (a každém dalším) obnovení předplatného (v době trvání nabídky) je možné vyměnit jedno víceuživatelské předplatné získané se slevou v rámci akce Přechod na předplatné nebo jednu licenci ze síťového plánu údržby za jedno předplatné Standard na jméno pro jednoho uživatele. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami ani akčními nabídkami a nebude platná v případech, kdy je zakázána nebo omezena zákonem. Nabídka podléhá specifickým obchodním podmínkám, které budou zveřejněny před jejím spuštěním. Program předplatného a jeho výhody se mohou lišit a podléhají příslušným obchodním podmínkám a/nebo podmínkám služby. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce a promítá se do ní kolísání měnového kurzu. Autodesk nenese odpovědnost za žádné retroaktivní slevy způsobené kolísáním kurzu ani za nákupy uskutečněné prostřednictvím prodejce. Cena se odvíjí od dostupnosti produktu či nabídky.

Skutečná cena se může lišit v závislosti na kolísání měnového kurzu. Garance ceny se vztahuje pouze na licence z trvalého plánu údržby vyměněné za předplatné v rámci akce Přechod na předplatné. Garance ceny podléhá dostupnosti produktu a/nebo nabídky a nevztahuje se na: zákazníkem nově zakoupené předplatné, výměnu předplatného (tj. povolenou výměnu předplatného jednoho produktu za předplatné jiného produktu), nebo náhradní či navazující předplacené produkty.

Autodesk poskytuje software a služby na základě licence či předplatného. Práva na instalaci softwaru, přístup k softwaru a službám společnosti Autodesk a jejich veškeré další užívání (včetně softwaru a služeb poskytovaných zdarma) jsou vymezena pouze licenčními právy a oprávněními na využívání služeb výslovně udělenými společností Autodesk v příslušné licenční smlouvě či smlouvě o poskytování služeb a jsou podmíněna souhlasem s podmínkami této smlouvy a jejich dodržováním. Po předplacení se může předplatné automaticky měsíčně či ročně obnovovat za pevně stanovenou cenu, dokud bude k dispozici. V některých jazycích a/nebo zemích nemusí být pro daný software či službu dostupné všechny výhody předplatného a všechny nabízené varianty. Přístup ke cloudovým službám vyžaduje internetové připojení a vztahují se na něj geografická omezení uvedená v podmínkách služby.

Prodejní partneři vystupují nezávisle a mohou si stanovovat vlastní ceny. Ceny se u jednotlivých prodejních partnerů mohou lišit. Uváděné slevy a výše úspor vycházejí z koncové ceny doporučené společností Autodesk (bez daně) pro dané produkty. Koncová cena doporučená společností Autodesk je použita pouze pro porovnání a nemusí být v místní měně. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce a promítá se do ní kolísání měnového kurzu.

Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot a Showcase jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., a/nebo jejích poboček ve Spojených státech a/nebo dalších zemích. Všechny ostatní názvy značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

© 2020 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.