• Česká republika

    Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

    Stay on our U.S. site

 

Cloudové služby

Rychlejší výsledky s cloudovými a softwarovými službami

S programem Subscription získáte přístup k široké řadě cloudových a softwarových služeb, které vám umožní rychleji provádět úkoly náročné na výpočetní výkon a efektivněji spolupracovat – téměř kdykoli a kdekoli.

 

Video:    Cloud Service Subscription

Program Cloud Service Subscription

Pracujte v centralizovaném pracovním prostředí pro všechny stolní počítače a mobilní zařízení, které usnadňuje spolupráci. Využijte výpočetní výkon cloudu při práci na souborech a snižte tak zátěž stolních počítačů. (videofilm: 1:42 min)

 

Pohodlný přístup prostřednictvím modelu software jako služba
Pohodlný přístup

V terénu, kanceláři nebo doma – přístup do cloudu umožňuje rychlý a snadný přístup k souborům projektu, efektivním nástrojům a aktuálním verzím softwaru odkudkoli*.

Zlepšená spolupráce na projektech se systémem CAD v cloudu
Zjednodušená spolupráce

Práce s cloudem znamená, že tým může efektivněji komunikovat, získat jednodušší přístup k souborům a možnostem sdílení a přímo přepínat mezi jednotlivými kroky projektu – z důvodu lepšího zpracování a spolupráce na projektu.

 

 
Bezpečné ukládání pomocí modelu SaaS
Bezpečné ukládání

Uložte soubory do našich špičkových cloudových datových center. Díky zabezpečenému úložišti A360 s kapacitou 5 GB pro každého uživatele můžete bezpečně ukládat a sdílet soubory s kolegy a klienty.

 

Vysoký výpočetní výkon díky cloudovému softwaru
Vysoký výpočetní výkon

Prakticky neomezený výpočetní výkon cloudu můžete využít k dokončování úloh, například rendrování, za několik málo minut nebo hodin, nikoli dnů. Ulehčete svému počítači a začněte rychleji pracovat na simulaci, analýze a vizualizaci.

 

 

Výkon cloudových služeb

Program Cloud Service Subscription umožňuje platit méně za konkrétní nástroje A360, které potřebujete, takže můžete rendrovat, analyzovat a spolupracovat efektivněji.

Další informace o cloudových službách Autodesk


Prozkoumat další možnosti programu Subscription

Maintenance Subscription

Maximalizujte hodnotu trvalé licence díky přístupu k aktualizacím softwaru, technické podpoře a flexibilnímu licencování.

Desktop Subscription

Snižte předběžné náklady a závazky díky přístupu k nejnovějšímu softwaru s platbou podle aktuálního používání.

 

 

 

 

 

 

 

Poznámka: Některé výhody programu Subscription nejsou k dispozici pro všechny produkty nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Programy Subscription podléhají platným podmínkám programu Autodesk Subscription (angličtina) anebo podmínkám služby společnosti Autodesk (angličtina).                                                                                                                       

 

*Přístup ke službám vyžaduje internetové připojení a podléhá geografickým omezením, která jsou definována v podmínkách služby (angličtina).