Další cloudové a softwarové služby

Tvorba, uložení a sdílení vcloudu

Využijte výhod cloudových a softwarových služeb dostupných prostřednictvím programu Maintenance Subscription a Desktop Subscription.

Cloudové služby

Optimalizace, analýza, návrh a rendrování při zachování vysokého výkonu a efektivity cloudu

 

Software jako služba (SaaS) Buzzsaw pro spolupráci

Buzzsaw (angličtina)
Centralizace a možnost výměny projektových informací v cloudu. Obsahuje 5GB úložiště Buzzsaw pro každého uživatele a vyžaduje aplikaci Vault Professional (angličtina) v programu Maintenance Subscription nebo Desktop Subscription.


 

Služba Energy Analysis pro Revit

Energy Analysis pro Revit
Určení spotřeby energie a nákladů životního cyklu budov pomocí nástrojů pro energetickou analýzu. Služba Energy Analysis pro Revit je přístupná prostřednictvím vašeho konstrukčního softwaru.


 

 

Webová služba Green Building Studio pro energetickou analýzu

Green Building Studio (angličtina)
Analýzu celé budovy, optimalizaci energetické účinnosti a dosažení uhlíkové neutrality lze provést již v rané fázi procesu navrhování.


Mockup 360 (angličtina)
Spolupracujte s kolegy v reálném čase při vytváření digitálních 3D modelů svých návrhů. Prostřednictvím speciální verze softwaru mohou uživatelé s předplatným pracovat až s 5 modelovými projekty současně.

 

 

Služba Optimization pro Inventor

Optimization pro Inventor
Testujte výkon různých variant návrhu produktu. Budete vytvářet kvalitnější produkty a udržitelné návrhy
s nižšími náklady.

 

Process Analysis 360 (angličtina)
Modelujte, analyzujte a optimalizujte výrobní procesy. Speciální pracovní postupy pomocí softwaru AutoCAD a nástrojů sady Factory Design jsou k dispozici pouze uživatelům s předplatným.

 

Služba Rendrování ve službě Autodesk 360

Rendrování ve službě A360
S rendrováním v cloudu ušetříte čas i náklady na projekt. Můžete vytvářet přesvědčivé fotorealistické vizualizace – bez zatěžování svého pracovního počítače nebo pořizování specializovaného hardwaru.

 

 

 

Služba Structural Analysis pro Revit

Structural Analysis for Revit
Integrujte konstrukční analýzu do procesu modelování informací o budovách (BIM). Procházení a zobrazení výsledků v rámci softwarového produktu Revit s minimálním narušením vašeho pracovního postupu.


Softwarové služby

Rozšiřte své softwarové možnosti pomocí dalších služeb a vylepšení.

 

Software Remote

Remote
Pomocí vzdáleného počítače nebo zařízení iPad lze ovládat libovolný software Autodesk s optimalizovaným rozhraním, které je nainstalováno na hlavním počítači.


Poznámka: Některé výhody programu Subscription nejsou k dispozici pro všechny produkty nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Programy Subscription podléhají platným podmínkám programu Autodesk Subscription (angličtina) anebo podmínkám služby společnosti Autodesk (angličtina).