Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Výhody předplatného

Předplacením produktů od společnosti Autodesk získáte lepší přístup k nástrojům a technologiím i flexibilní kontrolu a přehled za účelem lepší správy uživatelů a firmy.

Máte již předplatné? Přihlásit se Hledáte předplatné? Zobrazit všechny produkty

[NOVINKA] Získejte 10% slevu na tříleté předplatné.

Novinky

Při předplacení produktů od společnosti Autodesk získáte přístup k rozšířené podpoře, novým nástrojům pro spolupráci a speciálním funkcím.

Výhody

Lepší přístup

Udržíte si náskok před konkurencí a získáte přístup jak k našim nejnovějším inovacím v okamžiku, kdy budou dostupné, tak k potřebným předchozím verzím.

 • Přístup k softwaru

  Poslední i předchozí verze softwaru Autodesk si stáhnete a můžete s nimi pracovat kdekoli – doma, v práci nebo na cestách.

 • Integrovaná spolupráce

  Uživatelé a malé týmy mohou zcela hladce spolupracovat a sdílet funkce integrované v pracovních postupech pro produkt.

 • Technická podpora

  Podporu získáte, kdykoli ji budete potřebovat, a to způsobem, který vám nejlépe vyhovuje – prostřednictvím chatu, telefonicky nebo online.

Flexibilní kontrola

Spravujte uživatele, náklady i produkty takovým způsobem, který je pro vaši firmu nejvíce praktický.

 • Nástroje pro správu

  Na jediném místě – na portálu Autodesk Account – snadno vyhledáte a nastavíte uživatele, software, platby a aktualizace. Prostřednictvím aplikace Autodesk Desktop App stáhnete vše, co potřebujete.

 • Zabezpečení produktu

  Můžete se spolehnout na to, že odborníci na zabezpečení aplikací Autodesk pomohou zajistit zabezpečení vašeho majetku a současně vám budou zpřístupňovat nejnovější bezpečnostní aktualizace a opravy.

  Více informací (angličtina)

 • Flexibilní období

  Vyzkoušejte nové nástroje bez velké vstupní investice. Zaplatíte za dobu, kterou si zvolíte, abyste mohli lépe reagovat na požadavky na software i rozpočet.

Cenné přehledy

Budete platit za to, co skutečně používáte, a tím zoptimalizujete svoje investice a zvýšíte marže.

 • Upozornění

  Informace o stavu smlouvy zjistíte na portálu Autodesk Account. Pomohou vám zamezit prostojům tím, že obnovíte předplatné nebo přejdete k jiným produktům dříve, než vyprší platnost vašeho předplatného.

 • Zprávy o využití kreditů pro cloud

  Způsob, jakým vaše organizace využívá kredity pro cloud k platbě za služby typu „platba za výsledky“ můžete monitorovat a optimalizovat.

 • Plánování rozpočtu

  Náklady za předplatné jsou transparentní a předvídatelné. To usnadňuje účtování nákladů na software přímo v klientských projektech a předvídat i budoucí náklady.

Nejčastější dotazy

Je pro používání mého softwaru nutné připojení k internetu?

Ne. Po první aktivaci bude software fungovat offline po dobu 30 dní. Poté bude třeba se znovu připojit. Nemějte obavy, upozorníme vás 7 dní předem.

Bude se všechna moje práce automaticky ukládat do cloudu?

Počítačové aplikace a všechna související uživatelská data jsou uloženy ve vašem místním počítači. Když používáte aplikace cloudové služby, můžete zvolit možnost ukládat data v cloudu nebo ve vašem místním počítači.

Bude nutné provést upgrade bez ohledu na to, zda chci či nikoli?

Jako předplatitel můžete mít kdykoli přístup k nejnovější aktualizaci, ale zda a kdy provedete upgrade, rozhodujete vy. V případě potřeby budete mít přístup také k předchozím verzím.

Máte k předplatnému nějaké dotazy?

Rádi vám pomůžeme. Jestliže nám sdělíte své kontaktní údaje, obrátí se na vás zástupce společnosti Autodesk, aby zodpověděl všechny vaše otázky ohledně výhod předplatného.

Zavoláme vám

Vyplňte příslušný formulář a zavoláme vám.

Některé výhody předplatného nemusí být k dispozici pro všechny produkty či služby ve všech jazycích a zeměpisných oblastech. Na programy předplatného se vztahují platné podmínky předplatného společnosti Autodesk (angličtina) a podmínky služby společnosti Autodesk. (angličtina)