Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO

Předplatné produktů společnosti Autodesk je nejflexibilnější a nejekonomičtější způsob, jak získat přístup k softwarovým nástrojům pro navrhování ve 3D, projektování a vytváření zábavy a k jejich správě.

Klíčové výhody předplatného

Výhody předplatitele produktů Autodesk: přístup

Lepší přístup

Nyní i v budoucnu budete mít neomezený přístup k nejnovějším inovacím v nástrojích, technologiích a službách.

Výhody předplatného Autodesk: kontrola

Flexibilní kontrola

Poskytnutím přístupu ke správným produktům a aktualizacím získáte lepší správu uživatelů a nákladů.

Výhody předplatného Autodesk: přehledy

Cenné přehledy

Pomocí snadno použitelných nástrojů ke tvorbě zpráv a upozornění vyhodnotíte a zanalyzujete využití produktů, výdaje, produktivitu a budoucí požadavky.

Lepší přístup

S předplatným získáte přístup k nejnovějším aktualizacím a předchozím verzím. Navíc můžete používat svůj software kdykoli a kdekoli.

 • Průběžné aktualizace softwaru

  Aplikace Autodesk Desktop App umožňuje zjišťovat novinky týkající se produktů, přistupovat ke cloudovým službám a využívat nové funkce, jakmile jsou k dispozici – nebo vždy, když jste připraveni.

  Více informací

 • Rychlé nastavení

  Pomocí portálu Autodesk Account můžete okamžitě udělit uživatelům přístup k zakoupeným produktům tak, že je okamžitě nasadíte do zařízení, nebo můžete povolit uživatelům, aby si je nainstalovali sami přes aplikací Autodesk Desktop App.

  Přihlásit

 • Nová a vylepšená podpora

  Můžete rychleji řešit technické problémy pomocí telefonu, online chatu, e-mailu nebo prostřednictvím vzdálené plochy. 

  Více informací

Flexibilní kontrola

Snadná správa softwaru a vylepšené zabezpečení ve vlastních rukou.

 • Konsolidovaný software a správa stahování

  Na portálu Autodesk Account můžete třídit, vyhledávat a filtrovat všechny své produkty a služby v jednom zobrazení a vybrat metodu stahování, která vám nejlépe vyhovuje.

  Více informací

 • Snadná správa uživatelů

  Na portálu Autodesk Account můžete určovat přístupy k produktům a službám. Přístup lze přiřazovat podle produktu nebo uživatele – podle to, co je vhodnější ve vaší firmě.

  Více informací

 • Zjednodušené doručování aktualizací

  Zbavte se administrativní zátěže tím, že vytvoříte oprávnění k aktualizaci produktů a zautomatizujete doručování těchto aktualizací vašim uživatelům prostřednictvím aplikace Autodesk Desktop App.

  Více informací

 • Zvýšené zabezpečení

  Můžete důvěřovat bezpečnostním odborníkům ze společnosti Autodesk, kteří vám pomohou uchovávat vaše prostředky v bezpečí a budou chránit vaše soukromí současně s instalací nejnovějších aktualizací zabezpečení a oprav.

  Více informací (angličtina)

 • Flexibilní období

  Vyzkoušejte nové nástroje bez velké vstupní investice. Plaťte za dobu, kterou si zvolíte, aby bylo možné lépe řídit vaše měnící se potřeby na software a rozpočet.

  Více informací

Cenné přehledy

Nástroje pro vytváření zpráv a oznamování usnadňují analýzy a vyhodnocování využití softwaru, nákladů, produktivity a budoucích potřeb.

 • OZNÁMENÍ A UPOZORNĚNÍ

  Na portálu Autodesk Account můžete získávat informace o stavu vaší smlouvy a obnovovat nebo přepínat produkty před vypršením platnosti předplatného. Tím se vyhnete zbytečným prostojům. 

  Více informací

 • ZPRÁVY O VYUŽITÍ KREDITŮ PRO CLOUD

  Jak vy a vaše organizace využívá kredity pro cloud včetně plateb podle aktuálního využívání služeb, můžete sledovat a řídit.

  Více informací

 • Plánování rozpočtu

  Náklady za předplatné jsou transparentní a předvídatelné. To usnadňuje účtování nákladů na software přímo v klientských projektech a předvídat i budoucí náklady.

Vylepšená podpora

Nová a vylepšená podpora pro předplatitele poskytuje rychlejší a jednodušší způsob, jak získat nápovědu, když ji nejvíce potřebujete. Kromě online zdrojů podpory máte nyní rovněž možnost naplánovat si telefonát se specialistou technické podpory od společnosti Autodesk bez dalšího poplatku.

Přejděte od plánu údržby k předplatnému – a ušetřete

Nyní máte možnost při obnovení přejít na předplatné za stejnou cenu jako při obnovení vašeho plánu údržby – nebo můžete za sníženou cenu přejít na sadu pro odvětví.

Nejčastější dotazy

Je pro používání mého softwaru nutné připojení k internetu?

Ne. Po první aktivaci bude software fungovat offline po dobu 30 dní. Poté bude třeba se znovu připojit. Nemějte obavy, upozorníme vás 7 dní předem.

Bude se všechna moje práce automaticky ukládat do cloudu?

Počítačové aplikace a všechna související uživatelská data jsou uloženy ve vašem místním počítači. Když používáte aplikace cloudové služby, můžete zvolit možnost ukládat data v cloudu nebo ve vašem místním počítači.

Bude nutné provést upgrade bez ohledu na to, zda chci či nikoli?

Jako předplatitel můžete mít kdykoli přístup k nejnovější aktualizaci, ale zda a kdy provedete upgrade, rozhodujete vy.

Některé výhody předplatného nemusí být k dispozici pro všechny produkty či služby ve všech jazycích a zeměpisných oblastech. Programy předplatného podléhají platným podmínkám předplatného Autodesk (angličtina) a/nebo podmínkám služeb společnosti Autodesk (angličtina).