NOVINKY A AKTUALIZACE pro předplatitele

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Revit 2016 R2
Revit je s každou novou verzí lepší

Verze Revit® 2016 přinesla vyšší výkon a lepší možnosti škálování. Verze R2 dostupná pouze v rámci programu Subscription tato vylepšení doplňuje a umožňuje zachytit svůj cíl návrhu mnohem efektivněji. Díky použití několika procesorů a systémů jsme posílili výkon, abyste mohli vytvářet modely rychleji než kdy dřív. A díky nové funkci Globální parametry můžete svůj záměr v modelu lépe prezentovat, automatickým generováním kót z parametrů celého projektu. Kromě toho jsme přidali spoustu dalších změn na základě vašich požadavků. Chceme vám pomoci, abyste mohli pracovat rychleji, chytřeji a dosáhnout tak lepších výsledků.

Představte si…
Lepší vizualizace díky BIM

Názorně ukazujte, nepopisujte. Využijte možnosti informačního modelu budovy ke sdílení svých nápadů, iterací a možností se všemi členy týmu, kteří se na projektu podílejí – včetně klientů. Vytvářejte fotorealistické obrázky a procházky. Vizualizujte prvky návrhu – velké i malé. Díky lepší komunikaci dosáhnete lepších výsledků.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

Zvyšte IQ svých simulací pomocí nástroje Robot

Zjistěte, jak naplno využít nástroj Robot, zlepšit své pracovní postupy a zkrátit dobu strávenou na projektech, díky řadě webinářů Robot Simulation IQ. Tým podpory společnosti Autodesk vám poskytne nejnovější tipy, triky a taktiky, které vám práci usnadní.

REGISTRUJTE SE NYNÍ

Všichni na palubu!
BIM pro celou vaši kancelář

Architekti, konstruktéři a projektoví manažeři také potřebují umět pracovat s informačním modelem budovy. Povolejte všechny pracovníky kanceláře na palubu BIM – navrhněte výukový program pro všechny. Ve skvělém příspěvku na blogu Line//Shape//Space najdete tipy, jak začít.

K vítězství pomocí informačního modelu budovy

Právě probíhá revoluce 3D. Na blogu Line//Shape//Space najdete informace o výhodách informačního modelu budovy, o možnostech, jak šetřit čas, a o tom, jak dosáhnout lepšího rozpočtu na stavební projekty.

Přečtěte si informace a sledujte videa

Přečtěte si o novinkách v oboru a pusťte si nová videa, která vám pomohou aplikaci Revit naplno využít. To vše najdete v novém rozhraní Tangent.

Co se děje ve městě – nebo v počítači – ve vašem okolí

Akce společnosti Autodesk jsou blíž, než si myslíte. Vyhledejte a zaregistrujte se k účasti na místních nebo online akcích společnosti Autodesk ve vašem okolí nebo kdekoli na světě.

VYHLEDEJTE UDÁLOST

Právě probíhá proměna.
Držte si klobouky.

Právě probíhá proměna.

Držte si klobouky.

Rozšiřte svou sadu nástrojů.
Vyražte do neznáma.

Rozšiřte svou sadu nástrojů.

Vyražte do neznáma.

Civil 3D a Infraworks 360 -
Některé věci se prostě měly stát.

Civil 3D a Infraworks 360 -

Některé věci se prostě měly stát.

Nové moduly. Nové příležitosti.
Doprava: Informační model budovy přebírá kormidlo.

Nové moduly. Nové příležitosti.

Doprava: Informační model budovy přebírá kormidlo.

© Copyright 2015 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena | Právní doložky a ochranné známky | Ochrana osobních údajů

Autodesk, the Autodesk logo, and Revit are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.