VŠECHNO NA JEDNOM MÍSTĚ

Propojte data od provozních technologů, správců budovy, systémových integrátorů, architektů a dodavatelů stavby. To vše do jednoho integrovaného modelu celé továrny.

Jeden sdílený model pro výrobu i správu továrny

Centralizovaný digitální model vám umožní zkoordinovat úsilí v jednotlivých oblastech a díky tomu se informovaněji rozhodovat. Do modelu zanesete tovární vybavení, rozvržení výrobních linek, informační model budovy (BIM) i skeny zachycující aktuální stav provozu – to vše přesto, že data pochází z různých programů.

Rychlejší a chytřejší navrhování výrobních linek

Návrh rozvržení linky pomocí známých 2D nástrojů snadno a automaticky převedete z výkresů na podrobné 3D modely. Získaný třetí rozměr vám pomůže při klíčových rozhodnutích.

Vytěžení BIMu na maximum

Propojíte návrhy od architektů, TZB projektantů a statiků do víceoborového BIM modelu celé továrny. V něm mají k informacím přístup všichni, kdo je potřebují – a můžou projekt směřovat tak, aby se dokončil včas a vešel se do rozpočtu. Ať už modernizujete nebo stavíte úplně nové prostory, BIM vám pomůže snížit náklady na provoz a optimalizovat energetickou účinnost továrny.

Přesné zachycení aktuálního stavu

Pomocí laserového skenování snadno zachytíte aktuální stav existujícího provozu, přestože nemáte k dispozici výkresy ani modely. Můžete provádět přesná měření, vkládat připomínky a hledat kolize mezi navrženou výrobní linkou a mračnem bodů, které jste skenováním získali.

Knihovna konfigurovatelných komponent

Do knihovny komponent můžete přidávat vlastní prvky a mít tak při plánování výroby neustále po ruce aktualizované modely vybavení. Prvky můžete uložit lokálně pro interní zaměstnance, nebo do cloudu, kde k nim budou mít přístup i spolupracovníci mimo vaši síť.

Optimalizace efektivnosti výroby

Zlepšíte efektivnost výroby, odhalíte nejužší místa a maximalizujete objem, který lze v určeném období vyrobit. To vše díky modelování, analýzám a optimalizaci konceptu výrobní linky.

Ideální tok materiálu

Už v počátku navrhování můžete analyzovat rozvržení továrny a hledat, kde při pohybu materiálu továrnou vznikají náklady, ale žádná přidaná hodnota. Výsledkem bude optimalizovaný tok materiálu.

Materiály: jak na digitální továrnu?

Stáhněte si e-book nebo si pusťte záznam webináře a dozvíte se, jak vám nástroje pro digitální továrnu pomůžou zefektivnit výrobu a rychle a flexibilně reagovat na změny.

BIM při navrhování výrobních linek

Výrobní firmy nepřetržitě žonglují s bezpočtem projektů: staví nové továrny a přestavují nebo modernizují ty stávající. Poznejte nový přístup k projektování výrobních linek, který na maximum využívá moderní technologie a možnosti spolupráce.

Digitální továrna - série webinářů

Odborníci z Autodesku vám v pěti webinářích předvedou, jak plánovat, stavět a řídit vaše výrobní provozy s použitím našich technologií.

X

Stáhněte si e-book

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní e-book.

X

Podívejte se na sérii webinářů

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní všech pět webinářů. Následně vám také zašleme email s odkazem na stránku webinářů, abyste si je mohli projít opakovaně a dle vašich preferencí.

Thanks for reaching out.

You’ll hear from an Autodesk sales representative soon. In the meantime, keep exploring how to plan, construct, and operate your digital factory.

 

Začněte budovat digitální továrnu s Autodeskem

Nechte nám na sebe kontakt

Vyplňte kontaktní formulář a ozve se vám náš specialista.

X

Najděte si ty správné možnosti pro vás

Na začátku vám pomůžeme s nástroji, které potřebujete k dosažení svých cílů. Zavolejte nám zdarma nebo vyplňte tento formulář a promluvte si se specialistou společnosti Autodesk.

Zavolejte nám zdarma na číslo +420 225 379 234

Pondělí – pátek, 8.00 – 17.00 hodin

Děkujeme za váš zájem.

Brzy se vám ozve Autodesk specialista. Do té doby se můžete dozvědět více o tom, jak plánovat, stavět a řídit vaší digitální továrnu.