MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA PROVOZU

Nástroje pro plánování prediktivní údržby, zavádění změn a kontrolu kvality
vám umožní neustále pracovat na optimalizaci provozu celé továrny.

Vytěžíte digitální model na maximum

Ucelený a sjednocený model továrny využijete ke školením, ergonomickým analýzám, facility managementu nebo k vytvoření digitálního dvojčete celého provozu.

Snazší cesta k udržitelnosti

S digitálními procesy a nástroji pro simulaci snáze dosáhnete vytyčených úspor energie a snížíte plýtvání. Omezíte tak negativní dopady provozu na životní prostředí.

Výroba bez výpadků

Na jednom místě máte k dispozici vše, co potřebujete ke správě vybavení – od kalibračních postupů přes plány preventivní údržby až po servisní dokumentaci.

Procesy pro efektivní řízení kvality

Vytvoříte si uzavřený proces pro řízení jakosti, včetně procesů pro posuzování kvality, CAPA reklamace a kompletní dohledání problémů řešených v minulosti.

Snadné řízení změn

Nadefinujete si standardní změnové procesy a můžete analyzovat a komunikovat dopady inkrementálních změn. Můžete také revidovat změny provedené v minulosti, vytvářet reporty a kdykoliv dohledat uzavřené změnové požadavky.

Materiály: jak na digitální továrnu?

Stáhněte si e-book nebo si pusťte záznam webináře a dozvíte se, jak vám nástroje pro digitální továrnu pomůžou zefektivnit výrobu a rychle a flexibilně reagovat na změny.

BIM při navrhování výrobních linek

Výrobní firmy nepřetržitě žonglují s bezpočtem projektů: staví nové továrny a přestavují nebo modernizují ty stávající. Poznejte nový přístup k projektování výrobních linek, který na maximum využívá moderní technologie a možnosti spolupráce.

Digitální továrna - série webinářů

Odborníci z Autodesku vám v pěti webinářích předvedou, jak plánovat, stavět a řídit vaše výrobní provozy s použitím našich technologií.

X

Stáhněte si e-book

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní e-book.

X

Podívejte se na sérii webinářů

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní všech pět webinářů. Následně vám také zašleme email s odkazem na stránku webinářů, abyste si je mohli projít opakovaně a dle vašich preferencí.

Thanks for reaching out.

You’ll hear from an Autodesk sales representative soon. In the meantime, keep exploring how to plan, construct, and operate your digital factory.

 

Začněte budovat digitální továrnu s Autodeskem

Nechte nám na sebe kontakt

Vyplňte kontaktní formulář a ozve se vám náš specialista.

X

Najděte si ty správné možnosti pro vás

Na začátku vám pomůžeme s nástroji, které potřebujete k dosažení svých cílů. Zavolejte nám zdarma nebo vyplňte tento formulář a promluvte si se specialistou společnosti Autodesk.

Zavolejte nám zdarma na číslo +420 225 379 234

Pondělí – pátek, 8.00 – 17.00 hodin

Děkujeme za váš zájem.

Brzy se vám ozve Autodesk specialista. Do té doby se můžete dozvědět více o tom, jak plánovat, stavět a řídit vaší digitální továrnu.