VČASNÉ SPUŠTĚNÍ VÝROBY

Rozvržení stavebních prací, jejich simulace a přesný harmonogram vám pomůžou projekty dokončovat včas a v rámci rozpočtu.

Simulace instalačních prací vám ušetří čas

Rozplánováním a nasimulováním jednotlivých fází výstavby zrychlíte instalaci a zminimalizujete množství změnových požadavků. Harmonogram následně nasdílíte jednotlivým profesím a dodavatelům.

Všichni pracují se stejnými daty

Z integrovaného modelu továrny můžete rychle generovat montážní výkresy, včetně půdorysů, řezů a pohledů – a ty se automaticky aktualizují, kdykoliv se návrh upraví. 

Detekce kolizí ještě před instalací vybavení

Už v úvodních fázích navrhování můžete řešit prostorová omezení a provádět detekci kolizí. Včas odhalíte potenciální problémy, které by mohly nastat při montáži strojů do výrobních prostor. 

Monitorování stavebních prací

Veškerá stavební dokumentace je uložena na jediném místě, ke kterému máte snadný přístup – a tím i lepší přehled. Můžete také vytvářet žádosti o zaslání informací, odpovídat na ně a schvalovat je.

Materiály: jak na digitální továrnu?

Stáhněte si e-book nebo si pusťte záznam webináře a dozvíte se, jak vám nástroje pro digitální továrnu pomůžou zefektivnit výrobu a rychle a flexibilně reagovat na změny.

BIM při navrhování výrobních linek

Výrobní firmy nepřetržitě žonglují s bezpočtem projektů: staví nové továrny a přestavují nebo modernizují ty stávající. Poznejte nový přístup k projektování výrobních linek, který na maximum využívá moderní technologie a možnosti spolupráce.

Digitální továrna - série webinářů

Odborníci z Autodesku vám v pěti webinářích předvedou, jak plánovat, stavět a řídit vaše výrobní provozy s použitím našich technologií.

X

Stáhněte si e-book

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní e-book.

X

Podívejte se na sérii webinářů

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní všech pět webinářů. Následně vám také zašleme email s odkazem na stránku webinářů, abyste si je mohli projít opakovaně a dle vašich preferencí.

Thanks for reaching out.

You’ll hear from an Autodesk sales representative soon. In the meantime, keep exploring how to plan, construct, and operate your digital factory.

 

Začněte budovat digitální továrnu s Autodeskem

Nechte nám na sebe kontakt

Vyplňte kontaktní formulář a ozve se vám náš specialista.

X

Najděte si ty správné možnosti pro vás

Na začátku vám pomůžeme s nástroji, které potřebujete k dosažení svých cílů. Zavolejte nám zdarma nebo vyplňte tento formulář a promluvte si se specialistou společnosti Autodesk.

Zavolejte nám zdarma na číslo +420 225 379 234

Pondělí – pátek, 8.00 – 17.00 hodin

Děkujeme za váš zájem.

Brzy se vám ozve Autodesk specialista. Do té doby se můžete dozvědět více o tom, jak plánovat, stavět a řídit vaší digitální továrnu.

 

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}