AUTOMATIZACE NAVRHOVÁNÍ

Při automatizaci pracují existující konstrukční data za vás. Zredukujete chyby, ušetříte čas věnovaný nezáživným a často se opakujícím úlohám, a navíc řešení snadno naškálujete a dokonce zefektivníte i navazující vývojové procesy.

„Vyrábíme velmi přesné díly a jejich ruční modelování nám zabíralo neuvěřitelné množství času. Žádný div, že jsme přemýšleli, jak celý proces zefektivnit.“ Firma FS-Elliott vyrábí vzduchové kompresory – a díky nástroji iLogic pro Inventor teď za pár minut zvládne úlohy, co jí dříve zabraly dny až týdny.

 

Tipy a triky: automatizace navrhování v praxi

Stačí vám automatizovat základní parametry, nebo chcete plnohodnotný konfigurátor výrobků? Vyberte si řešení, které svou komplexitou odpovídá vašim aktuálním potřebám. Přečtěte si, jak iLogic pro Inventor zpřístupňuje konstruktérům navrhování na základě pravidel – aniž by museli umět programovat.

X

E-BOOK Tipy a triky: automatizace navrhování v praxi

Sepsali jsme pro vás konkrétní příklady toho, jak umí automatizace zefektivnit navrhování.

Stáhněte si e-book plný tipů a triků, které vám uspoří čas i zdroje.

Proč navrhování automatizovat?

Protože vhodně zvolené nástroje vám pomohou zefektivnit práci a uvolní vám kapacitu na řešení důležitější konstrukčních problémů.

  • Efektivnější navrhování

    Plechové díly a svařované rámy často obsahují jednoduché standardní prvky, které se musí zdlouhavě modelovat. Zautomatizujte jejich tvorbu a přestaňte zbytečně plýtvat časem.

  • Snazší konfigurace podle požadavků zákazníka

    Ruční úpravy modelů podle zákazníkových specifikací rychle vyčerpají kapacitu konstrukčního oddělení. Definujte parametry pro 3D model a jednoduše nastavte pravidla pro vlastní konfigurátor produktů.

  • Rychlejší odeslání do výroby

    Rozšiřte automatizaci i nad rámec konstruktérských úloh: snadno naprogramujete nástroje, které zvládnou tvorbu výkresů, nástrojových drah i nejrůznější dokumentace.

Začněte s automatizací navrhování

Co byste řekli na škálovatelné řešení, které se kdykoliv přizpůsobí vašim potřebám? Přesně to umí nástroje pro automatizaci ze Sady aplikací pro strojírenství a výrobu. Snadno v nich definujete pravidla pro vlastní konfigurátor produktů, tvorbu výkresů, generování nástrojových drah, nastavení simulací a další úlohy.

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na +420 225 379 234. Rádi vás také zpravíme o aktuálních akcích a nabídkách.

Máme se vám radši ozvat my? Nechte nám na sebe kontakt.

X

Proberme to společně

Náš specialista rád zodpoví všechny vaše dotazy a poradí vám, jaké speciální akce a nabídky využít.

Thank you! Autodesk representative will contact you shortly

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}