Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

BIM Collaborate Pro

Nejsnazší cesta, jak propojit projektové týmy, ať jste kdekoliv

Hledáte způsob, kterým propojíte své pracovní týmy odkudkoliv a kdykoliv? Řešením je software, který urychlí práci, sníží chybovost, šetří finance a navíc se jednoduše používá. S pomocí BIM Collaborate Pro mohou jednotlivé týmy projektů v reálném čase spolupracovat na modelech v Revitu, kdy se všechna data ukládají centrálně na platformě BIM 360. Vyzkoušejte ho se svým týmem ještě dnes.

Pohodlná týmová spolupráce na modelech v Revitu

Centralizace projektových dat v cloudu snižuje náklady na IT a umožňuje vám spravovat uživatelská oprávnění, sledovat postupující práci na modelech nebo udělovat přístupy kolegům, kteří Revit nemají. Propojte se s celým projektovým týmem a budete projekty dodávat včas a v rámci rozpočtu.

Proč podporovat spolupráci? To se dozvíte v našich příručkách:

  • Čtyři hlavní trendy v projektové spolupráci

    Chcete BIM vytěžit na maximum? Pak vás budou zajímat čtyři hlavní trendy ve stavebnictví a jejich dopady na váš byznys.

  • Jak prohloubením spolupráce zvýšit marže

    Když propojíte projektové týmy, lépe zhodnotíte čas, prostředky i lidské zdroje – a výsledkem budou vyšší marže. Přečtete si 9 důvodů, proč tomu tak je.

  • Jak spolupráce prospívá všem druhům projektů

    BIM 360 Design dá projektovým týmům informace, které jim urychlí práci, a to nezávisle na druhu projektu. Přečtete si, jak přesně to funguje.

Jak BIM Collaborate Pro hodnotí uživatelé?

Že vám slibujeme modré z nebe? Přečtěte si, co o aplikaci BIM Collaborate Pro říkají zákazníci – rádi vám prozradí, o kolik jsou díky ní produktivnější. Jeden příklad za všechny: „Spolupráce v aplikaci BIM Collaborate Pro nám ušetřila 20 % času a snížila náklady o 90 %.“

Porovnejte BIM Collaborate Pro s tím, jak pracujete dnes

Jak sdílíte modely v Revitu? Draze si pronajímáte servery, posíláte si e-mailem objemná PDF, nebo revize jednu po druhé zapisujete do komentářů? Jde to i jinak. BIM Collaborate Pro je jediné řešení, které umožňuje sdílet modely v Revitu a koordinovat práci víceoborových týmů uvnitř firmy i v rámci několika společností.  Podívejte se sami, jak BIM Collaborate Pro obstojí v konkurenci.

ok

Kontaktujte nás

Naši zkušení obchodní zástupci vám rádi pomůžou najít řešení na míru.

 

Po vyplnění formuláře vašimi kontaktními údaji bude ebook k dispozici ke stažení.

DĚKUJEME

Po vyplnění formuláře vašimi kontaktními údaji bude ebook k dispozici ke stažení.

DĚKUJEME

Po vyplnění formuláře vašimi kontaktními údaji bude ebook k dispozici ke stažení.

DĚKUJEME