• Česká republika

    Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

    Stay on our U.S. site

Partnerské úrovně

Partnerské úrovně

Partnerské úrovně společnosti Autodesk

Partnerský program společnosti Autodesk uznává naše partnery na základě úrovně jejich odborných znalostí o produktu a řešení, schopnosti poskytovat služby a celkového hodnocení uspokojení zákazníků.

Partnerský program společnosti Autodesk představuje platinovou, zlatou, stříbrnou a bronzovou úroveň. Tyto úrovně odrážejí hloubku odborných znalostí, schopnost poskytovat služby, uspokojit zákazníky a rozsah obchodních investic. Stříbrní, zlatí a platinoví partneři získají oprávnění pro jednotlivé úrovně poté, co splní přísné vzdělávací a certifikační požadavky týkající se jejich specializace nebo konkrétních produktů, na které se zaměřují.

Partneři Autodesku se odlišují podle specializací

Více o specializacích naleznete zde

 

Označení platinový partner společnosti Autodesk znamená, že společnost významně investovala do konzultačních služeb a rozvoje společnosti. Tito partneři zároveň prokázali schopnost poskytovat odborná řešení, služby, podporu na nejvyšší úrovni ke spokojenosti zákazníků.

Chcete-li najít platinového partnera, zaměřte se ve výsledcích vyhledávání na toto označení.

 

Označení zlatí Partneři společnosti Autodesk znamená, že tito partneři prokázali schopnost poskytovat kompletní softwarová řešení společnosti Autodesk. Zlatí partneři mají technické odborné znalosti ve specifických průmyslových oborech, řešeních, podpoře, školení, realizaci a konzultačních službách.

Chcete-li najít zlatého partnera, zaměřte se ve výsledcích vyhledávání na toto označení.

 

Označení stříbrný partner společnosti Autodesk znamená, že prodejce splňuje přísná kritéria společnosti Autodesk týkající se odborných znalostí v průmyslových oborech, certifikovaného personálu, zákaznické podpory a znalostí o produktu.

Chcete-li najít stříbrného partnera, zaměřte se ve výsledcích vyhledávání na toto označení.

 

Stejně jako u ostatních úrovní, také bronzoví prodejci mohou vyhovět všem vašim potřebám týkajících se produktů společnosti Autodesk. Bronzoví partneři se primárně zaměřují na AutoCAD a další řešení z rodiny AutoCAD.