• Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

OBNOVENÍ PŘEDPLATNÉHO SOFTWARU AUTODESK

Podívejte se na vaše možnosti v době obnovení, včetně možnosti přechodu na sadu pro odvětví za skvělou cenu nebo verzi AutoCAD 2020 With Specialized Toolsets.

ok

[NOVINKA] Získejte 10% slevu na tříleté předplatné.

ok

Přechod v době obnovení

Přechod na sadu

Díky přechodu na sadu získáte náš nejvýkonnější software a služby pro vaše odvětví v jednom balíčku.

Přechod na předplatné aplikace AutoCAD se sadami nástrojů pro určité odvětví

Jste-li uživatelem aplikace AutoCAD nebo řady dalších produktů AutoCAD, například aplikace AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical nebo AutoCAD Architecture, můžete nyní získat přístup k více produktům AutoCAD v jediném předplatném. Rozšířená sada nástrojů je k dispozici pouze pro nové předplatitele aplikace AutoCAD.

10% sleva při obnovení nebo pořízení nového předplatného na tři roky

U víceletého předplatného probíhá obnovení každé tři roky a získáte automatický a bezproblémový přístup k softwaru, lepší efektivitu operací, předvídatelné rozpočtování softwaru i další úspory nákladů.

Změnily se vaše požadavky na software?

Když platnost vašeho stávajícího předplatného vyprší, můžete získat nové a rozšířené funkce prostřednictvím předplatného produktu společnosti Autodesk, které bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud již máte trvalou licenci s aktivním plánem údržby (dříve Maintenance Subscription), podívejte se na naši speciální nabídku přechodu na předplatné.

Možnosti obnovení vašeho plánu údržby

Obnovení plánu údržby bude vždy umožněno do 7. května 2021. Jakmile se bude blížit datum obnovení vašeho plánu údržby, můžete se rozhodnout přejít na předplatné s výraznou slevou nebo svůj plán údržby obnovit na poslední rok.

 • Přechod na předplatné

  Využijte speciální nabídku k přechodu na předplatné za zlevněnou cenu a zajistěte si tuto možnost obnovení předplatného za zlevněnou cenu i nadále s maximálně 5% každoročním zvýšením až do roku 2028*.

  Prostřednictvím této nabídky můžete přejít na předplatné stejného produktu, přejít na předplatné alternativy zařazené do akce, přejít na sadu pro odvětví nebo přejít na aplikaci AutoCAD 2019 With Specialized Toolsets pro architekturu, elektrické a strojírenské navrhování v jednom jediném předplatném.

 • Obnovení plánu údržby

  Pokud jste nakoupili od prodejce společnosti Autodesk:

  Kontaktujte svého prodejce (najít prodejce).(angličtina)

  Pokud jste nakoupili přímo od obchodního zástupce společnosti Autodesk:

  Obraťte se na obchodního zástupce společnosti Autodesk přímo nebo vás můžeme kontaktovat my.

  Pokud jste nakoupili online u společnosti Autodesk:

  Jednoduše se přihlaste na portál Autodesk Account a proveďte obnovení.

  PŘIHLÁSIT

Obnovení předplatného

Obnovení předplatného softwaru se liší podle toho, jak jste předplatné zakoupili a jakou platební metodu jste použili.

 • Pokud jste předplatné zakoupili online od společnosti Autodesk pomocí platební karty nebo služby PayPal

  Přihlaste se na portál Autodesk Account, vyberte váš produkt a proveďte správu vašeho předplatného. Zkontrolujte, zda je možnost automatického obnovení zapnuta a že je vaše metoda platby aktuální. Chcete-li zobrazit podrobné pokyny nebo pokud vaše zobrazení vypadá jinak, klikněte sem.

  PŘIHLÁSIT

  Více informací

  Věděli jste to?

  • Počet licencí můžete kdykoli změnit. Více informací
  • Fakturaci lze zjednodušit sladěním dat fakturace několika produktů se stejnou délkou období a stejným způsobem platby. Více informací
 • Pokud jste předplatné zakoupili online od společnosti Autodesk pomocí jiné metody platby než platební karty

  Před ukončením platnosti předplatného budou vašemu správci smlouvy e-mailem zaslána připomenutí obnovení, protože tato předplatná nejsou obnovována automaticky.

 • Pokud jste nakoupili od obchodního zástupce společnosti Autodesk

  Před ukončením platnosti předplatného budou vašemu správci smlouvy e-mailem zaslána připomenutí obnovení, protože tato předplatná nejsou obnovována automaticky.

  Ve chvíli obnovení se obraťte na svého obchodního zástupce ohledně možností změny počtu licencí, sladění fakturace několika předplatných nebo upgradu softwaru. Můžete provést přechod na sadu pro odvětví nebo na novou verzi aplikace AutoCAD With Specialized Toolsets.

  Chcete-li provést obnovení, obraťte se na obchodního zástupce nebo vás můžeme kontaktovat my.

 • Pokud jste nakoupili od prodejce společnosti Autodesk

  Před ukončením platnosti předplatného budou vašemu správci smlouvy e-mailem zaslána připomenutí obnovení, protože tato předplatná nejsou obnovována automaticky.

  Ve chvíli obnovení se obraťte na svého obchodního zástupce ohledně možností změny počtu licencí, sladění fakturace několika předplatných nebo upgradu softwaru. Můžete provést přechod na sadu pro odvětví nebo na novou verzi aplikace AutoCAD With Specialized Toolsets.

  Chcete-li provést obnovení, obraťte se na prodejce uvedeného v oznámení o obnovení, nebo použijte vyhledávač prodejců společnosti Autodesk. (angličtina)

 • Co dělat, když už platnost předplatného vypršela?

  Předplatná, jejichž platnost už vypršela, nelze znovu aktivovat nebo restartovat – chcete-li software používat, kupte si nové předplatné. V mnoha případech si budete moci prohlédnout možnosti nákupu nového předplatného po spuštění softwaru, jehož platnost vypršela. Případně můžete zakoupit nové předplatné přímo od společnosti Autodesk online nebo prostřednictvím autorizovaného prodejce společnosti Autodesk.

 • Chcete získat další 10% slevu na předplatné

  Chcete obnovit předplatné na tři roky?
  Pak je vše připraveno! Při obnovování automaticky získáváte slevu.

  Nemáte tříleté předplatné?
  Chcete-li ušetřit 10 %, po vypršení platnosti stávajícího předplatného si pořiďte nové předplatné na tři roky.

Máte dotazy k obnovení nebo potřebujete pomoc?

Jednoduše vyplňte formulář a ozve se vám specialista společnosti Autodesk na obnovení.

Děkujeme! Specialista společnosti Autodesk na obnovení se vám ozve co nejdříve, aby zodpověděl vaše případné dotazy a pomohl vám vybrat si to nejlepší řešení pro váš rozpočet, podnikání nebo projekty.