• Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Pořiďte si předplatné na 3 roky a ušetřete o 10 % více než u ročního předplatného

Ušetřete 10% z ceny tříletého předplatného nové nebo obnovené sady aplikací pro odvětví či desítek dalších softwarových produktů společnosti Autodesk (viz produkty zařazené do akce). Pořiďte si předplatné online přímo od společnosti Autodesk nebo od zúčastněných autorizovaných prodejců. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, promo akcemi ani jinými nabídkami od společnosti Autodesk, pokud není uvedeno jinak.

Kupte si tříleté předplatné a zaplaťte o 10 % méně než u ročního předplatného. Platí pro sady aplikací pro odvětví i pro jednotlivé produkty. Je to skvělý způsob, jak docílit dlouhodobých úspor a získat přístup k výhodám předplatného. Pořiďte si předplatné online přímo od společnosti Autodesk nebo od zúčastněných prodejců s přidanou hodnotou. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, promo akcemi ani jinými nabídkami od společnosti Autodesk, pokud není uvedeno jinak.

25% sleva na předplatné

25% sleva z ceny ročního nebo tříletého předplatného při vrácení starší trvalé licence. Na tuto nabídku platí smluvní podmínky.

Využíváte plán údržby?

V době obnovení budete moci přejít na předplatné (včetně upgradu na sadu) se slevou a poté je obnovovat za sníženou cenu obnovení po dobu deseti let.

 • Právní podmínky

  Právní doložky

  Společnost Autodesk poskytuje software a služby ve formě licencí nebo předplatného. Práva na instalaci, přístup nebo jiné užívání softwaru a služeb společnosti Autodesk (včetně bezplatného softwaru a služeb) jsou vymezena licenčními právy a oprávněním na používání služeb výslovně udělenými společností Autodesk v příslušné licenční smlouvě nebo podmínkách služby a jsou podmíněna souhlasem s podmínkami této smlouvy. Po předplacení se může plán automaticky obnovovat za pevnou částku na další měsíc nebo rok (v závislosti na dostupnosti). Všechny výhody a možnosti nákupu nemusí být k dispozici pro veškerý software nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Přístup ke cloudovým službám vyžaduje internetové připojení a podléhá geografickým omezením, která jsou definována v podmínkách služby.

  Promo nabídka internetového obchodu společnosti Autodesk

  Další nabídky:

  Společnost Autodesk si vyhrazuje právo bez upozornění kdykoli zrušit, pozastavit nebo upravit celou nabídku či její část, a to z jakéhokoli důvodu a podle svého vlastního uvážení. Ceny softwaru společnosti Autodesk se mohou změnit.

Buďte první, kdo se o nich dozví

Děkujeme za váš zájem.

Budeme vás kontaktovat ohledně nadcházejících akcí a nabídek.

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

Ne, děkuji, nechci podporu od společnosti ${RESELLERNAME}
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE