• Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Máte starší trvalou licenci?

Vyměňte ji za předplatné ke stejnému nebo jinému produktu či sadě a ušetřete tak až 25 % z ceny.

Využíváte plán údržby?

V době obnovení budete moci přejít na předplatné (včetně upgradu na sadu) se slevou a poté je obnovovat za sníženou cenu obnovení po dobu deseti let.

 • Právní podmínky

  Právní doložky

  Společnost Autodesk poskytuje software a služby ve formě licencí nebo předplatného. Práva na instalaci, přístup nebo jiné užívání softwaru a služeb společnosti Autodesk (včetně bezplatného softwaru a služeb) jsou vymezena licenčními právy a oprávněním na používání služeb výslovně udělenými společností Autodesk v příslušné licenční smlouvě nebo podmínkách služby a jsou podmíněna souhlasem s podmínkami této smlouvy. Po předplacení se může plán automaticky obnovovat za pevnou částku na další měsíc nebo rok (v závislosti na dostupnosti). Všechny výhody a možnosti nákupu nemusí být k dispozici pro veškerý software nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Přístup ke cloudovým službám vyžaduje internetové připojení a podléhá geografickým omezením, která jsou definována v podmínkách služby.

  Promo nabídka internetového obchodu společnosti Autodesk

  Další nabídky:

  Společnost Autodesk si vyhrazuje právo bez upozornění kdykoli zrušit, pozastavit nebo upravit celou nabídku či její část, a to z jakéhokoli důvodu a podle svého vlastního uvážení. Ceny softwaru společnosti Autodesk se mohou změnit.

Buďte první, kdo se o nich dozví

Děkujeme za váš zájem.

Budeme vás kontaktovat ohledně nadcházejících akcí a nabídek.

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

Ne, děkuji, nechci podporu od společnosti ${RESELLERNAME}