SOFTWARE, KTERÉMU DŮVĚŘUJETE. VYBERTE SI LEGÁLNÍ SOFTWARE SPOLEČNOSTI AUTODESK.

LICENCE AUTODESK

Proč používat legální software společnosti Autodesk?

Neplatný software může zvyšovat riziko selhání softwaru a projevení malwaru, a to může vést ke snížení produktivity.

Záruka a podpora společnosti Autodesk se vztahuje pouze na legální produkty společnosti Autodesk. Nakupujte přímo od společnosti Autodesk nebo prostřednictvím autorizovaného prodejce. Získáte tak požadovaný výkon a spolehlivost a také přístup k nejnovějším funkcím a aktualizacím zabezpečení, předchozím verzím a dalším výhodám.

Legální produkty společnosti Autodesk

Legální programy společnosti Autodesk

  • Licenční služba Autodesk

    Obdrželi jste upozornění od Licenční služby Autodesk? Tato služba ověřuje určité typy neplatného softwaru Autodesk.

  • Správa softwarových komponent (SAM)

    Osvědčené postupy správy SAM pomohou zajistit, že budete mít správný počet licencí a nebudete plýtvat financemi za zbytečný software.

  • Ověření licencí

    Tento program vám pomůže vyhodnotit vaše využití softwaru společnosti Autodesk a ověřit dodržování licenčních smluv společnosti Autodesk. Pokud jste si tuto možnost zvolili, obdržíte oznámení a pokyny e-mailem nebo dopisem. Společnost Autodesk vás také může kontaktovat, abyste provedli kontrolu licence.

Pomozte bránit pirátství a porušování předpisů

Je velmi snadné nevědomky koupit nebo používat nelegální software. Neautorizovaní prodejci mohou prodávat nelegální software s velkými slevami, na aukčních webech nebo je kombinovat v balíčku s počítačovým hardwarem.

Chraňte sebe i ostatní tak, že si přečtete další informace o tomto důležitém problému a že budete hlásit nedodržování předpisů nebo webové stránky, které podezříváte z prodeje nebo distribuce neplatných produktů společnosti Autodesk.

Nejčastější dotazy

Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy o našich programech, ochraně před neplatným softwarem a k dalším tématům.