Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Informační databáze covidu-19

Jsme v tom všichni společně.

Jsme tu, abychom pomáhali.

Protože epidemie covidu-19 má i nadále dopad na celý svět, společnost Autodesk se zavazuje, že svým zákazníkům a komunitám poskytne podporu a zdroje, které v průběhu této náročné doby potřebují.

Žena v obličejové roušce, která pracuje na tabletu

Práce v novém standardu

Je důležitější než kdy dřív, abyste mohli pracovat, spolupracovat a být produktivní, ať jste kdekoli. Proto nabízíme různé tipy, osvědčené metody, informace o licencích a jejich využítí a technickou podporu pro produkty od společnosti Autodesk.

Andrew Anagnost, Autodesk CEO

Andrew Anagnost, Autodesk CEO

Zpráva od výkonného ředitele

Koronavirus (covid-19) postihuje komunity, rodiny a lidi po celém světě a pro nás všechny je to těžké období. Myslíme na všechny, kteří jím byli přímo nebo nepřímo zasaženi.

Naší prioritou ve společnosti Autodesk zůstává zdraví a pohoda našich zaměstnanců, zákazníků a partnerů. Je důležité, abychom vás v této nejisté době podpořili, abyste mohli nadále vykonávat svou činnost.

Jsme tu a chceme vás podporovat

Tyto zdroje vám pomohou pracovat efektivněji, spojit se s komunitou a využít neočekávaných příležitostí pro růst, učení a hledání nových možností.

Žena v roušce, která sedí u stolu a pracuje na stolním počítači

Upevněte na trhu svou malou firmu

Podívejte se do materiálů a průvodců, které vám usnadní návrat do běžného provozu. Při vaší inovativní práci, růstu a prosperitě tak pomůžete vaši firmě, aby i nadále byla konkurenceschopná.

Usmívající se žena s rukama v bok, stojící před květinovou plastikou

Spojte se s komunitou

Každé úterý se můžete připojit ke službě Office Hours a promluvit si s odborníky ze společnosti Autodesk a objevovat nové oborové a produktové skupiny a fóra, kde získáte další podporu.

Žena u stolu, která sedí před notebookem a monitorem

Získejte doplňkové školení

K dispozici je přístup k virtuálnímu odbornému vedení v rámci našeho programu FLOW pro zákazníky, který je určen pracovníkům na nucené dovolené nebo propuštěným pracovníkům. Použijte kód poukázky DGd0VywvlSckA8B.

Vzdělávání a vzdálená výuka

Usmívající se mladý muž v tričku a sportovní bundě

Seznamte se se vzdálenou výukou

Zjistěte, jak společnost Autodesk podporuje studenty, pedagogy a vzdělávací instituce pomocí bezplatného přístupu k softwaru, projektům tříd a školení s individuálním tempem.

Usmívající se mladý muž v modrém tričku před notebookem

Seznamte se s produkty pro vzdálenou výuku

Úspěšná výuka může probíhat kdekoli. Zjistěte, které produkty od společnosti Autodesk vám pomohou vytvořit prosperující prostředí pro vzdálenou výuku.

Oborové zdroje

Strojírenská součást

Propojení prací na návrhu s výrobou

Spolupráce na návrzích s otevřeným zdrojovým kódem, ověření vlastních nápadů a hledání výrobních zařízení vám pomůže řešení uskutečnit a bojovat proti epidemii covidu-19.

Panorama města při západu slunce

Najděte si správný software a zdroje AEC

Objevte technologii, která může vašim zákazníkům pomoci s problémy při navrhování a výstavbě, které souvisí s epidemií covidu-19, a zjistěte, jak se připravit na budoucnost.

Reakce zákazníků a hledání nových možností

Zákazníci společnosti Autodesk kombinují technologii, vynalézavost a flexibilitu, aby pomohli v boji s celosvětovou pandemií.

 • Muž v šedé mikině, který se dívá na prototyp ventilátoru

  The Ventilator Project

  Když byla činnost začínající společnosti Tylera Mantela pozastavena kvůli epidemii covidu-19, založil organizaci The Ventilator Project, aby pomohl vyřešit nedostatek ventilátorů.

  Obrázek publikován se svolením organizace The Ventilator Project

 • Znázornění zdravotnického zařízení zaměřené na nemocniční lůžko

  Mountain Productions

  Díky událostem, které byly kvůli pandemii zrušeny, se společnost, která se běžně zabývá lešením a lanovím, rozhodla přesměrovat svoji činnost na proměnu zábavních konstrukcí pro lékařské účely.

  Obrázek publikován se svolením společnosti Mountain Productions

 • Muž v ochranných brýlích, který staví modulární nemocnici

  BLOX

  Protože nemocnice jsou kvůli krizi související s epidemií covidu-19 pod tlakem, tato firma zabývající se výstavbou modulárních nemocnic rychle staví zařízení pro akutní lékařskou péči.

Orientace ve světě po napadení covidem

Budoucnost práce bude vypadat velmi odlišně, protože lidé budou hledat inovativní způsoby, jak reagovat na nové postupy, priority a příležitosti.

Černobílá fotografie kanceláře se ženou, která schází po schodech

Jak tři globální architektonické a inženýrské firmy obnovují práci v roce 2020

Protože firmy, které tradičně působí na jednom místě, bojují s definováním postupů pro dobu po epidemii covidu-19, můžete se podívat na tři globální architektonické společnosti v roce 2020 a na způsob, jakým nahlíží na budoucnost jejich práce.

Čtyři muži pracující na modulární budově na prašné stavbě

Udržování sociálního odstupu a osobní ochranné pomůcky pomáhají modulární stavební společnosti zůstat nepostradatelnou

Podívejte se, jak je Factory_OS, společnost zabývající se modulárními stavbami, považovaná za nepostradatelnou, protože se zaměřuje na cenově dostupné bydlení, zajišťuje svým zaměstnancům bezpečné podmínky a dodržuje sociální odstup a používání osobních ochranných pomůcek.

Odraz ženy, která se dívá do zrcadla v brýlích pro virtuální realitu, s obrazy na pozadí

Sbírky digitálních muzeí přinášejí umění do pohodlí vašeho obývacího pokoje

Po dlouhou dobu nebyla digitalizace umění a kultury považována za prioritu. Pak přišel covid-19. Muzea byla zavřená, takže jedinou příležitostí, jak mohli „návštěvníci“ obdivovat umělecká díla, byla digitální média. Přechod do virtuální reality byl nezbytný.

Pohled z vesmíru na Zemi obklopenou sítí světelných bodů

Reakce nadace Autodesk Foundation

Nadace Autodesk Foundation se připojila ke 24 společnostem Bay Area, aby společně financovaly globální, národní a místní řešení epidemie covidu-19. Úsilí nadace bylo zaměřeno na budování zdravotní a ekonomické odolnosti zranitelných skupin obyvatel, neziskových organizací a malých podniků zasažených virem. K dnešnímu datu nadace těmto komunitám věnovala 2 miliony dolarů a hledá nové možnosti, jak pomáhat dál.

Podělte se o svůj názor

Snažíme se, abychom i nadále poskytovali zákaznické služby na stejné úrovni jako obvykle, a vítáme jakékoli hodnocení, dotazy a nápady, jak vám můžeme s prací na dálku pomoci.