• Česká republika

    Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk – informační databáze viru COVID-19

Andrew Anagnost, Autodesk CEO

Andrew Anagnost, Autodesk CEO

Zpráva od výkonného ředitele

Vzhledem k tomu, že koronavirus (COVID-19) ovlivňuje komunity a rodiny na celém světě, je to obtížná doba pro nás všechny. Ve společnosti Autodesk zůstává naší prioritou zdraví a pohoda našich zaměstnanců, zákazníků a našich komunit. V této době nejistoty je pro nás důležité podporovat vaše podnikání.

Jsme tu a chceme vás podporovat

Sada materiálů a zdrojů vám pomůže získat přístup k produktům a datům společnosti Autodesk a používat je, spolupracovat se svými týmy a zůstat produktivní i při práci na dálku.

muž sedící za stolem a pracující na laptopu s kafem a vodou vedle

Všechny naše zdroje pro práci na dálku

Najdete zde důležité pokyny, které potřebujete k dosažení svého úspěchu, včetně tipů pro konkrétní produkt, osvědčených postupů, technické podpory a informací o licencích a používání softwaru.

dvě ruce držící tablet se zobrazeným softwarem Autodesk

Rady a pokyny pro produkty společnosti Autodesk

Naše odborné rady, pokyny a osvědčené postupy k produktům, které používáte nejčastěji, vám pomohou zůstat ve spojení s celým týmem a při práci na dálku fungovat stále produktivně.

smějící se žena stojící před velkou kovovou sochou okvětních lístků

Spojení s komunitou Autodesk

Spojením s dalšími zákazníky, partnery a zaměstnanci v naší komunitě získáte odpovědi na vaše otázky nebo se můžete jen podělit o své nápady a myšlenky ohledně práce z domova a spolupráce na dálku.

muž stojící u pracovního stolu obklopený výrobními stroji a sledující obrazovku počítače

Zachování kontinuity podnikání

Společnost Autodesk provádí změny, kterými usilujte o co nejmenší narušení chodu vaší firmy. Nabízí prodloužené smluvní platební podmínky.

smějící se student sedící na lavici před velkým počítačovým monitorem

Vzdálená výuka

Společnost Autodesk podporuje studenty, pedagogy a vzdělávací instituce volným přístupem k softwaru a projektům ve třídách i samostudiem.

pohled na zemi z kosmu s propojenou sítí světýlek

Reakce nadace Autodesk Foundation

Nadace Autodesk Foundation se připojila k 24 společnostem v oblasti Bay Area k financování globálních, národních a místních řešení ohledně virusu Covid-19. Úsilí nadace bylo zaměřeno na budování zdravotní a ekonomické odolnosti zranitelných skupin obyvatel, neziskových organizací a malých podniků zasažených virusem. Dosud do těchto komunit nadace rozdělila 1 milion dolarů a nadále zkoumá, jak může pomáhat ještě více.

Váš názor

V souladu s našimi obvyklými operacemi se snažíme poskytovat různé úrovně zákaznických služeb a vítáme vaše názory, otázky a nápady, jak vám můžeme lépe sloužit ve vašem prostředí práce na dálku.