Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Program prodlouženého přístupu pro produkty fungující přes cloud

Program rozšířeného přístupu skončil

Děkujeme za váš zájem o program rozšířeného přístupu, který umožňoval bezplatný komerční použití některých produktů Autodesk pro spolupráci přes cloud. Program skončil 30. června 2020.

Stále je však možné se registrovat k bezplatnému nekomerčnímu použití zkušebních verzí některých těchto produktů. V případě webové aplikace AutoCAD můžete mít v rámci programu webových aplikací nadále bezplatný komerční přístup. Více informací najdete níže.

Pro všechny zkušební verze fungující po skončení tohoto programu platí standardní podmínky používání zkušebních verzi včetně standardních zkušebních období jednotlivých produktů zařazených do tohoto programu. Následující zkušební verze již pro komerční použití nebudou k dispozici. Například standardní zkušební období u většiny produktů je 30 dní. Pokud tedy začnete používat zkušební verzi v rámci programu 29. června, budete mít stále 29 dní k dispozici k používání zkušební verze.

Pokud jste se zapojili do programu a k dalším krokům potřebujete pomoc, přečtěte si více informací v Průvodci přechodem z programu rozšířeného přístupu.

Bezplatné zkušební verze a bezplatný přístup

Je možné se registrovat k bezplatnému použití zkušební verze nebo získat přístup k většině oblíbených produktů Autodesk pro spolupráci přes cloud.

Zobrazení, tvorba, úprava a sdílení souborů DWG™ kdekoli v mobilních zařízeních.

Zobrazení, úprava a tvorba výkresů CAD ve zjednodušeném uživatelském rozhraní ve webovém prohlížeči.

Sdílení práce v aplikaci Revit přes cloud a spolupráce mezi týmy

Správa konstrukční a návrhové dokumentace přes cloud.

Jednoduchá integrovaná cloudová platforma pro CAD, CAM, CAE a PCB a spolupráce mezi týmy.

Nástroj pro správu výrobních procesů a spolupráci mezi týmy, které vytvářejí animace, hry a speciální efekty.

Užitečné zdroje

vzhlédnutí na rozsáhlé podhledy se světly a potrubním vedením

Upevněte na trhu svou malou firmu

Podívejte se do materiálů a průvodců, které vám usnadní návrat do běžného provozu. Při vaší inovativní práci, růstu a prosperitě tak pomůžete vaši firmě, aby i nadále byla konkurenceschopná.

ženská ruka dotýkající se tabletu stylusem a zobrazující obrázek návrhu produktu

Pomoc pro práci s produktem na dálku

Maše odborné rady, pokyny a osvědčené postupy vám pomohou získat přístup k softwaru a používat jej včetně dat, a spolupracovat efektivně a produktivně, i když pracujete na dálku.