Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Webinář "Továrna budoucnosti"

22. června 2017 od 10.00 hodin

Autodesk specialisté na výrobu a strojírenství Vám představí svojí vizi o továrnách budoucnosti a předvedou Vám, jak je snadné takovou továrnu navrhnout pomocí nástrojů od společnosti Autodesk.

Továrna budoucnosti se připravuje již dnes


Rádi bychom Vás seznámili s pracovním postupem, jak je možné vytvořit vnitřní prostředí továrny nebo jiného prostoru (ať už generickým způsobem, načtením dat, nebo pomocí 3D skenování). Ukážeme si také jak lze přemísťovat stroje, zařízení, či jiné předměty, které jste si pro účely návrhu vytvořili.

A dále se můžete dozvědět, jakým způsobem optimalizovat uspořádání vytvořeného prostředí. V rámci daného produktu Autodesku je k dispozici také online knihovna s velkým množstvím užitečných doplňků, které můžete importovat do návrhu.

Ukážeme Vám také, jak lze vytvořené prostředí továrny, provozu nebo jiného prostoru převést do 3D návrhu, že je samozřejmě možné sdílet vyrenderované obrázky a videa se svými zákazníky, kteří Vám následně mohou poskytnout tak důležitou zpětnou vazbu.

Můžete si také vytvořit interaktivní prostředí daného prostoru a projít si ho společně s Vašimi zákazníky.

A na závěr Vám předvedeme, jakým způsobem je možné Vámi vytvořené prostředí spojit s virtuální realitou, abyste mohli svým zákazníkům nabídnout maximálně intenzivní zážitek z vašeho návrhu.

Autodesk Factory Design je 2D / 3D nástroj pro navrhování dispozičního řešení výrob, továren a dalších prostředí, kde je nutné navrhnout nebo vyřešit rozmístění předmětů či stanovišť v prostoru. Tento software mimo jiné dokáže vytvořit digitální prototyp továrny (případně jiného požadovaného prostoru), čímž výrazně přispívá k tomu, že návrháři mohou přijímat ta správná rozhodnutí o uspořádání.

Registrační formulář