Objevte, co je možné.
Přechod pro konkrétní uživatele.

Objevte, co je možné. Při přechodu na předplatná na jména, nikoli sériová čísla.
Platí určtá omezení. Ne všechny produkty lze vyměnit. Další informace naleznete ve všech nejčastějších dotazech.

Končíme se sériovými čísly

Společnost Autodesk ruší předplatná založená na sériových číslech a přiřazuje každé předplatné ke konkrétnímu jménu. Tato předplatná se pojí se současnými i budoucími výhodami a jejich cena se shoduje s částkou, kterou dnes platíte.

 • Vyhrazený přístup pro všechny zaměstnance, ať už pracují kdykoli nebo kdekoli. Už žádné prostoje kvůli tomu, že jsou všechny licence zrovna zabrané.

 • Varianty předplatného pro jednotlivce, celý tým i firmu. Možnost předplatit si konkrétní software nebo flexibilní přístup k nástrojům, přesně podle potřeb vaší společnosti.

 • Snadná optimalizace nákladů na licence. Přehledné informace o tom, jak produkty využíváte, vám umožní do nich investovat chytřeji.

 • Díky zjednodušené a bezpečné správě licencí již není nutné spravovat síťové servery ani sledovat anonymní sériová čísla.

Využijte nabídku výměny 1 licence za 2 předplatná

PŘEDPLATNÁ PRO VÍCE UŽIVATELŮ

Při dalším obnovení do 7. února 2024 můžete vyměnit jedno předplatné pro více uživatelů za dvě předplatná na jména (každé pro jednoho uživatele), a to za cenu odpovídající ceně současné*.

PLÁN ÚDRŽBY SÍŤOVÝCH LICENCÍ

Při dalším obnovení do 7. května 2022 můžete vyměnit jednu síťovou licenci na údržbu za dvě předplatná na jména (každé pro jednoho uživatele), a to za cenu odpovídající ceně současné**.

* Předplatná pro více uživatelů končí 7. února 2023, po tomto datu je už nebude možné obnovit. Zákazníci nebudou moci po vypršení platnosti používat svůj produkt”.

** Plány údržby skončily 7. května 2021 a nelze je dále obnovovat. Zákazníci mohou i nadále používat trvalé licence bez údržby.

Zaměřte se na ceny při výměně za předplatná na jména

Náš nástroj pro odhad ceny výměny vám pomůže lépe pochopit, jak se vaše ceny změní, když přejdete na konkrétní uživatele.

 • Seznamte se s potenciální návratností investic při přechodu na konkrétní uživatelské účty.
 • Porovnejte jednotlivé a celkové odhadované roční náklady před výměnou a po výměně.
 • Získejte komplexní zprávu o odhadu, kterou můžete sdílet s osobami, které mohou činit rozhodnutí.

Nástroj pro odhad výměny je k dispozici pouze pro nejpoužívanější oprávněné produkty a nemusí obsahovat všechny oprávněné produkty.

Seznamte se s výhodami předplatného na jméno

 • 10 výhod předplatného na jméno

  Podívejte se na deset důvodů, proč by měla vaše společnost při prvním obnovení přejít na předplatná na jména.

 • Dejte na odborníky

  Aktuální vydání Pfeiffer Report vysvětluje, proč jsou oboroví analytici z předplatného na jméno nadšení.

 • Podívejte se na zkušenosti zákazníků

  Naši zákazníci si předplatné na jméno pochvalují. Poslechněte si, co o něm říkají Sam Lucido z firmy
  Haley & Aldrich a Rene Garcia ze společnosti Ramboll.

 • FLEXIBILNÍ PŘÍSTUP PRO PŘÍLEŽITOSTNÉ UŽIVATELE

  Podívejte se, jak vám služba Flex poskytuje cenově výhodný přístup k nejlepším produktům společnosti Autodesk za denní poplatek podle aktuálního používání.

  Získat odhad

 • SEZNAMTE SE S VERZÍ PREMIUM

  Předplatná Premium mohou pomoci firmám, které spravují 10 nebo více předplatných k softwaru, pracovat efektivněji díky přístupu k automatizačním nástrojům, pokročilým přehledům dat a vylepšené podpoře.

  Více informací

Další dotazy týkající se konkrétních uživatelů

Spouštíme předplatné v nové podobě: už nebude vázané na sériové číslo, ale na jméno.

Při příštím datu obnovení před datem ukončení nabídky vám řekneme, jak můžete svůj plán údržby síťové licence nebo víceuživatelské předplatné vyměnit za předplatná na jména, a to vše při zachování stálé ceny.

Změnu provádíme, abychom vám zpříjemnili ovládání našeho softwaru, usnadnili spolupráci a mohli vám v budoucnu nabídnout podporu na míru – to vše za stávající cenu, pokud využijete jednorázovou nabídku.

Plány údržby končí 7. května 2021 a předplatné s přístupem pro více uživatelů pak 7. února 2023.

Výměnou za stávající předplatné si můžete pořídit předplatné Standard a Premium na jméno. Vybírat můžete podle funkcí, které potřebujete.

Sady Design Suite a Creation Suite skončily a již není možné je obnovit. Pokud vlastníte sadu Design Suite nebo Creation Suite, můžete se obrátit na prodejce nebo na společnost Autodesk a vyžádat si další informace o svých možnostech přechodu na sadu pro odvětví prostřednictvím výše uvedené nabídky výměny 2 za 1.

Chcete se na něco zeptat?

Více informací vám poskytne váš prodejce. Pokud nevíte, kdo je váš prodejce, vyplňte formulář a nechte se kontaktovat společností Autodesk, případně najděte svého prodejce zde.

Nyní k dispozici: Nástroj pro odhad nákladů na výměnu. Promluvte si se svým partnerem nebo zástupcem společnosti Autodesk a zjistěte více informací o nástroji, který může ukázat potenciální návratnost investic při přechodu na předplatné na jméno.

Děkujeme za váš zájem. Brzy vás bude kontaktovat náš expert.

SEZNAMTE SE S VERZÍ PREMIUM

Naše předplatné Premium má dopomoci firmám spravujícím 50 či více předplatných k efektivnějšímu fungování. Nabízí například jednotné přihlašování, nepřetržitou podporu, úsporu času a vyšší zabezpečení. Díky současným nabídkám výměny předplatných na jména 2 za 1 můžete zdvojnásobit počet svých licencí na předplatné a může být nyní i výhodnější upgradovat na verzi Premium.

Kompletní smluvní podmínky zobrazíte kliknutím zde .

SPOLEČNOST AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLI ZRUŠIT, POZASTAVIT ČI ZMĚNIT TUTO NABÍDKU NEBO JEJÍ ČÁST BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLI DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU SPOLEČNOSTI AUTODESK PODLÉHAJÍ ZMĚNÁM A MOHOU SE V RŮZNÝCH ZEMÍCH LIŠIT.

* Doporučená koncová cena za obnovení předplatného Standard získaného v rámci této nabídky nevzroste v letech 2021, 2023, 2025 a 2027 o více než 5 %. V letech 2022, 2024, 2026 a 2028 se cen a nezmění. Slevy tříletého předplatného jsou porovnány s navrhovanými koncovými cenami tří po sobě jdoucích ročních předplatných.

Tato nabídka platí při obnovení plánu údržby či víceuživatelského předplatného. Vlastníci víceuživatelského předplatného nebo síťového plánu údržby mohou pouze při dalším obnovení předplatného (a všech následujících) do 7. února 2024 vyměnit jedno víceuživatelské předplatné nebo jednu licenci ze síťového plánu údržby za dvě předplatná Standard na jméno, každé pro jednoho uživatele. Pokud typ nabídky již končí a platnost nabídky vypršela, nebude nabídka výměny pro více uživatelů rovněž k dispozici. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými jinými rabaty nebo promo nabídkami a nebude platná v případech, kdy je zakázána nebo omezena zákonem. Na tuto nabídku se vztahují zvláštní podmínky, které budou zveřejněny a zpřístupněny dříve, než bude nabídka dostupná. Program a výhody předplatného se mohou lišit a podléhají platným podmínkám a podmínkám služby. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce a promítá se do ní kolísání měnového kurzu. Společnost Autodesk nenese odpovědnost za žádné retroaktivní slevy kvůli riziku směnného kurzu ani za nákupy učiněné prostřednictvím prodejce. Ceny jsou podmíněny dostupností produktu nebo nabídky.

Skutečná cena se může lišit v závislosti na kolísání měnového kurzu. Garance ceny se vztahuje pouze na licence z trvalého plánu údržby vyměněné za předplatné v rámci akce Přechod na předplatné. Garance ceny podléhá dostupnosti produktu a/nebo nabídky a nevztahuje se na: zákazníkem nově zakoupené předplatné, výměnu předplatného (tj. povolenou výměnu předplatného jednoho produktu za předplatné jiného produktu), nebo náhradní či navazující předplacené produkty.

Společnost Autodesk poskytuje software a služby ve formě licencí nebo předplatného. Práva na instalaci, přístup nebo jiné užívání softwaru a služeb společnosti Autodesk (včetně bezplatného softwaru a služeb) jsou vymezena licenčními právy a oprávněním na používání služeb výslovně udělenými společností Autodesk v příslušné licenční smlouvě nebo podmínkách služby a jsou podmíněna souhlasem s podmínkami této smlouvy. Po předplacení se může předplatné automaticky obnovovat za pevnou částku na další měsíc nebo rok (v závislosti na dostupnosti). Všechny výhody a možnosti nákupu nemusí být k dispozici pro veškerý software nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Přístup ke cloudovým službám vyžaduje internetové připojení a podléhá geografickým omezením, která jsou definována v podmínkách služby.

Prodejní partneři jsou nezávislí a mohou si stanovit vlastní ceny. Ceny se u jednotlivých prodejních partnerů mohou lišit. Uváděné slevy a výše úspor jsou stanoveny na základě koncové ceny navrhované společností Autodesk (bez daně) pro konkrétní produkty. Koncová cena navrhovaná společností Autodesk je zde použita pouze pro referenci a nemusí být v místní měně. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce, u něhož se zákazník rozhodne nakupovat. Do koncové ceny se promítá kolísání měnového kurzu.

Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot a Showcase jsou registrované ochranné známky společnosti Autodesk, Inc. nebo jejích dceřiných či přidružených společností v USA nebo dalších zemích. Všechny ostatní obchodní značky, názvy výrobků nebo ochranné známky patří jejich příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

© 2022 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.