Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

série webinářů

Sada aplikací pro strojírenství a výrobu

Připojte se k našim technickým specialistům a podívejte se, jak vám sada Product Design & Manufacturing Collection může pomoci předvídat výrobní inovace, efektivněji spolupracovat, automatizovat práci a dovolí vám také zkoumat a vyhodnotit více možností designu než kdykoli předtím.

 

Sledujte webináře kdykoliv

Naše webináře jsou Vám k dispozici kdykoliv, není nutné je sledovat v daný čas. Můžete si je projít zcela dle Vašich časových možností, případně i opakovaně.

Příjemné a informačně hodnotné chvíle s našimi webináři Vám přeje Autodesk.

Obrázek použit se svolením firmy Dynamic Attractions

ok

Úvod do sady aplikací pro strojírenství a výrobu

Získejte přehled o tom, jak integrované technologie CAD, CAM a CAE spolupracují v rámci sady a zjistěte, jak dostupné pracovní postupy, které vytvářejí, mohou zásadně změnit váš proces vývoje produktu.

Představení generativního designu

Máte šanci se dozvědět, jak vygenerovat a vyhodnotit výrazně více CAD řešení pomocí technologie umělé inteligence a cloud computingu.

Urychlete proces od návrhu po výrobu

Zjistíte, jak sada aplikací pro strojírenství a výrobu propojuje váš CAD model se vším, co je potřeba k výrobě - včetně CAM, analýzy tolerance a 3D tiskových nástrojů.

Sdílejte bezpečně vaše návrhová data uvnitř firmy i navenek​

Ukážeme vám, jak získat zpět kontrolu nad svým duševním vlastnictvím. Zároveň se podíváme, jak zjednodušit cykly kontroly pomocí zástupců návrhu, které lze zobrazit přímo z webového prohlížeče.