• Česká republika

    Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

    Stay on our U.S. site

Live Webinars

Průmysl 4.0 - budoucnost výroby začíná teď" – záznam webináře

Zjedodušujte, inovujte a získejte konkurenční výhodu v éře Průmyslu 4.0. Víte, co se skrývá za pojmy Průmysl 4.0 a Future Of Making Things, jak získat více zakázek a zvýšit své prodeje, snižit reklamace v záruční době?
Víte jak získat konkurenční výhodu a schopnost inovovat? Na toto vše naleznete odpovědi v záznamu webináře . Prezentují: Klára Burešová a Kamil Cejpek

Podívejte se

Nejjednodušší import dat je nic neimportovat

V krátkém 20 minutovém webináři Vám představíme novou technologii 3D modeláře Autodesk Inventor umožňující používat 3D modely dalších CAD systému jako Solidworks, PTC apod. v prostředí Inventoru bez nutnosti převodu dat. Toto propojení je plně asociativní, tj. při změně původního „cizího“ modelu se model Inventoru zaktualizuje. Podobně se zaktualizují i výkresy – ať už Inventoru nebo AutoCADu.

Podívejte se

Svoboda modelování aneb nenechme se omezovat CAD systémem

V krátkém 20 minutovém webináři Vám představíme různé přístupy k modelování – parametrické, přímé a volné. Ukážeme Vám, že je v podstatě jedno jakým způsobem svůj model vytvoříte a jakým způsobem ho budete následně upravovat. Autodesk Inventor Vás neomezuje ve způsobu použitého přístupu.

Podívejte se

Stroje na elektriku aneb Spolupráce strojních a elektroinženýrů

V krátkém 20 minutovém webináři Vám ukážeme možnosti spolupráce strojní konstrukce a elektro-konstrukce. Nové technologie Autodesku umožňují výměnu dat s aktivním propojením. Změna schéma zapojení se automaticky projeví do výrobní dokumentace strojních dílu a naopak.

Podívejte se

Jak nejlépe využít archiv DWG výkresů pro práci v 3D, případně 2D/3D

Jakým způsobem využít existující archiv 2D výkresů? Je opravdu nutné všechno přemodelovat? Mohu mít část projektu ve 2D a část ve 3D? Je vůbec možné udržovat 2D archiv aktuální, když používám 3D? Na tyto a další otázky Vám odpovíme v krátkém 20 minutovém webináři.

Podívejte se

Za hranicí správy CAD dat (Vault)

Autodesk Vault není pouze pro správu CAD dat, umí daleko víc. Řízení životního toku dat, správu konstrukčních kusovníků, podporu důležitých procesů jako změnové řízení a hlavně bezpečné sdílení dat s ostatními účastníky vývojově-výrobního procesu.

Podívejte se

Řešení dispozice a optimalizace Vašich návrhů (Factory Design Suite)

V krátkém 20 minutovém webináři Vám představíme možnosti technologie, která Vám mimo samotný návrh umožní efektivně pracovat s 2D a 3D daty, které je velice často zapotřebí kombinovat při optimalizaci například rozmístění nebo prostorové analýze dispozičního řešení. Technologii uplatníte např. při dodávce Vašich zařízení do nových nebo stávajících zástaveb.

Podívejte se

Nestali jste se konstruktéry, abyste řídili data

Průzkumník Windows nebyl navržen pro řízení technických dat, Autodesk Vault ano. Specifické nástroje pro vyhledávání v datech a jejich opakované využití pomocí kopírování návrhu nebo nástroje pro týmovou spolupráci na rozsáhlejších projektech usnadňují každodenní rutinní činnosti každého konstruktéra.

Podívejte se

Může mi 3D CAD navrhnout tvar součásti?

V krátkém 20 minutovém webináři Vám ukážeme novou technologii společnosti Autodesk, která pomáhá konstruktérovi navrhnout tvar součásti na základě předpokládaného zatížení.

Podívejte se