Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

STABILIZUJTE SVŮJ VÝROBNÍ PODNIK

K výrobě neodmyslitelně patří změny. Propojte tuto přizpůsobivost s pokročilou technologií určenou pro spolupráci a se svým týmem můžete dál neohroženě vyrábět zboží pro lepší svět.

Buďte stále produktivní díky vzdálenému přístupu

Práce z domova vyžaduje nové přístupy nahrazující osobní spolupráci, na kterou jsou konstruktérské týmy zvyklé. Se softwarem pro spolupráci od společnosti Autodesk můžete bezpečně přistupovat k datům, procházet návrhy a zajistit produktivitu týmu, ať už se jeho členové nacházejí kdekoli.

 

Upevněte řetězec svých dodavatelů

Uzavírání podniků a obrovské změny poptávky poznamenaly dodavatelské řetězce po celém světě. Software Autodesk PLM vám pomůže se s touto situací vypořádat.  Budete moci spolupracovat s novými i stávajícími dodavateli, zatímco si přizpůsobíte svou strategii, abyste snížili riziko a zajistili kontinuitu výroby.

 

Zajistěte pracovníkům bezpečné prostředí

Opatření společenského odstupu vyžadují novou podobu výrobních linek, která zajistí bezpečnost zaměstnanců. Díky softwaru Autodesk Factory Design Utilities můžete změnit uspořádání pracovišť ve firmě, přidat nové bezpečnostní prvky, vyhodnotit dopad na produktivitu a naplánovat efektivní realizaci.

 

Jak připravit firmu na budoucí změny

Podpora vzdálené práce

Seznamte se s možnostmi a postupy, které zaměstnancům usnadní práci z domova a zajistí, že si vaši pracovníci udrží produktivitu i v průběhu pandemie COVID-19.

 

COVID-19 mění strukturu dodavatelských řetězců

Jaký bude dopad onemocnění COVID-19 na celosvětové dodavatelské řetězce? Jedním z jeho důsledků je méně globální svět s akcentem na regionální dodavatele, což může pozitivně ovlivnit také změnu klimatu.

 

Změna výrobní strategie jako pomoc v boji proti pandemii

Při současném šíření pandemie COVID-19 čelí zdravotničtí pracovníci nedostatku zásob. Podívejte se na 5 způsobů, jakými společnosti upravují výrobu, aby na tuto naléhavou potřebu reagovaly.