Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

OSTRAVA, 17. ŘÍJNA 2019

inovační workshop

Chcete vědět, jak je Vaše firma připravena na budoucnost?

Chcete posunout Vaši firmu na vyšší úroveň?

Už máte zpracovanou Vaši digitalizační strategii?

Nevíte, kde začít?

 

Kdo plánuje rozvoj svého podnikání, zvažuje možnost implementace digitálních technologií v různých fázích životního cyklu výrobku. Digitální technologie umožňují úspěšným výrobcům snižovat náklady, generovat vyšší zisky, dosahovat vyšší prodeje a získávat nové zákazníky. Pokud to s novými technologiemi myslíte opravdu vážně, máme pro Vás jedinečnou nabídku.

Pomůžeme Vám se inspirovat příběhy úspěšných firem. Ukážeme Vám, čemu se vyvarovat a jak zajistit nejvyšší možnou návratnost Vašich investic do implementace digitalizačních technologií. Představíme Vám pět zásadních pilířů digitální strategie úspěšných firem. Pomůžeme Vám definovat očekávání a cíle, které můžete dosáhnout díky implementaci moderních digitalizačních technologií. Popíšeme současné výzvy a překážky a pomůžeme Vám definovat reálná očekávání, která Vám umožní zahájit novou etapu rozvoje Vaší firmy.

V případě, že Vás výše uvedená témata zajímají a máte chuť se dozvědět více, vyplňte prosím níže uvedený formulář a registrujte se tak na workshop.

Ten se uskuteční ve čtvrtek 17. 10. 2019 od 9.00 do 13 hodin v sídle společnosti CAD Studio, Hornopolní 34, Ostrava.

 

Pozn.: po odeslání registračního formuláře Vám bude zaslán potvrzovací email za předpokladu, že níže pod formulářem udělíte souhlas se zasíláním emailové korespondence od spol. Autodesk.