• Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Chytřejší nástroje. Snadný přístup.

Pořiďte si předplatné právě teď a tvořte cokoli.

Odevzdejte starou trvalou licenci a přejdete na nejnovější software, který si sami vyberete

Spojte se s námi na čísle +420 228 884 985

Protože společnost Microsoft oznámila ukončení rozšířené podpory systému Windows 7 v lednu 2020, je ideální čas upgradovat na předplatné, které podporuje systém Windows 10.

Předplaťte si a ušetřete 20 %

 • Udržte si náskok před konkurencí

  Získejte přístup k nejnovějším inovacím a pracujte rychleji díky novým funkcím, které šetří čas.

 • Buďte flexibilní

  Pracujte odkudkoli, s více zařízeními, doma, v práci a na cestách.

 • Získejte vylepšenou podporu

  Využijte technickou podporu, kdykoli ji budete potřebovat – prostřednictvím chatu, telefonicky nebo online.

S tříletým předplatným ušetříte ještě víc

Větší hodnota se sadami pro odvětví

Ostatní produkty zařazené do akce

Pojďme si o tom promluvit.

Spojte se s námi na čísle +420 228 884 985 nebo vyplňte své kontaktní údaje a my se ozveme vám.

Děkujeme! Zástupce společnosti Autodesk se vám ozve co nejdříve, aby zodpověděl vaše případné dotazy a pomohl vám vybrat tu nejlepší variantu pro váš rozpočet, firmu nebo projekty.

 • Podělte se s námi o průběh upgradu vaší trvalé licence.

  Zavolejte nám na uvedené číslo +420 228 884 985 nebo odešlete své údaje ve formuláři a my vás budeme do 2 pracovních dní kontaktovat.

 • Vrácení sériového čísla online

  Navštivte náš obchod chcete-li provést upgrade na předplatné se slevou.

 • Vrácení sériového čísla prostřednictvím prodejce

  Pomocí našeho nástroje pro hledání prodejců vyhledejte odborníka, který vás procesem provede.

Kontakt na prodejce

Partneři společnosti Autodesk vám pomohou vyřešit obchodní potřeby na míru. Pomocí nástroje pro vyhledávání partnerů společnosti Autodesk najděte prodejce produktů Autodesk ve vašem okolí a obraťte se přímo na něj. S ním můžete probrat všechny možnosti.

Máte otázky?

 • Jak mohu získat tuto nabídku?

  Chcete-li další informace o slevě, uveďte své údaje do formuláře nebo se obraťte na prodejce, který se akce účastní.

  Once you submit your perpetual license(s), and complete your purchase for a new eligible subscription, you agree to discontinue use of the traded-in license(s).

 • Jak dlouho nabídka potrvá?

  Nabídka je dostupná od 7. května do 25. října 2019.

 • Které produkty jsou do této nabídky zahrnuty?

  Úplný seznam produktů zařazených do akce najdete v podmínkách.

  When you submit your qualifying perpetual license(s) serial number(s), you can get the offer discount on most Autodesk product subscriptions: industry collections, AutoCAD including specialized toolsets, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D, Maya, and much more.

  Kompletní podmínky jsou k dispozici zde

Serial number trade-in offer

* Zákazníci mohou získat až 20% slevu z ceny sady pro odvětví nebo většiny samostatných produktů. A to pokud si zakoupí roční nebo tříleté předplatné produktu zařazeného do akce pro jednoho nebo více uživatelů a toto nové předplatné vymění za vybrané související trvalé licence (rok verze 1998 až 2019) bez aktivního plánu údržby. Úplné seznamy produktů, podrobnosti a omezení najdete na adrese www.autodesk.cz/campaigns/global-promotion/terms-and-conditions

Nabídka je k dispozici od 7. května do 25. října 2019 v Evropském hospodářském prostoru, ve Švýcarsku, Albánii, Bosně a Hercegovině, Kosovu, Makedonii, Černé Hoře, Srbsku a prodejních regionech, na Středním východě a v Africe (MEA), ve Středozemí, v Rusku a ve Společenství nezávislých států (SNS). Poznámka: Na Krymském poloostrově nabídka k dispozici není. Některé produkty a podmínky se v jednotlivých regionech různí.

Nabídka je dostupná pouze u spolupracujících prodejců a v internetových obchodech společnosti Autodesk. Ceny u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Další podrobnosti vám poskytne místní prodejce produktů Autodesk.

SPOLEČNOST AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLI ZRUŠIT, POZASTAVIT ČI ZMĚNIT TUTO PROMO AKCI NEBO JEJÍ ČÁST BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLI DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU AUTODESK SE MOHOU ZMĚNIT.

** Všechny výhody předplatného nemusí být k dispozici pro všechny produkty či služby ve všech jazycích a zeměpisných oblastech. Programy předplatného jsou předmětem podmínek předplatného Autodesk a/nebo podmínek služeb Autodesk.

Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, AutoCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, InfraWorks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot a Showcase jsou registrované ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., nebo jejích dceřiných či přidružených společností v USA nebo dalších zemích. Všechny ostatní obchodní značky, názvy výrobků nebo ochranné známky patří jejich příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

© 2019 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.