Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Česká republika

  Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Sleva až

na vybraný software Autodesk*

Časově omezená nabídka výměny

Buďte připraveni vytvářet cokoliv –
dnes i v budoucnosti

V rámci této časově omezené akce můžete vrátit staré licence a ušetřit až 30 % na jednoletém nebo tříletém předplatném jakéhokoli softwaru Autodesk® zařazeného do akce.

S novým předplatným získáte software potřebný pro udržení konkurenceschopnosti v měnícím se světě a navíc:

 • přístup k nejnovějším verzím i předchozím verzím vašeho softwaru,
 • možnost používat svůj software doma i na cestách,
 • možnost výběru licence pro jednoho nebo více uživatelů.

Tato speciální nabídka se vztahuje na sady pro odvětví a řadu dalších produktů. Nabídka končí 20. října 2017.

Jak mohu získat tuto nabídku?

Nákup online: Stačí níže vybrat svůj nový produkt a požadované období předplatného a po zobrazení výzvy zadat sériové číslo staré trvalé licence, kterou chcete vyměnit.

Obraťte se, prosím, na svého prodejce, provede vás celým procesem. A nebo můžete zanechat své kontaktní údaje a my se vám během 1-3 pracovních dní ozveme.

Potřebujete více informací?

Podívejte se na nejčastější dotazy.

Ušetřete až 30 % na sadách pro odvětví

Skvělá volba, pokud potřebujete více než jeden produkt společnosti Autodesk v sadě.

Neváhejte a vyměňte své staré licence k softwaru AutoCAD®, Revit®, Inventor®, 3ds Max®, Maya® nebo jiným produktům zařazeným do akce a přejděte na naše nové sady pro odvětví. Získáte přístup k nejdůležitějšímu softwaru a službám společnosti Autodesk v jediném balíčku – jednoduše, pohodlně a za atraktivní cenu.

Nástroje BIM pro návrh budov a stavební infrastrukturu:

 • Revit
 • AutoCAD Civil 3D®
 • InfraWorks® 360
 • AutoCAD

a další >

2.930 €

2.051 € / rok*

Navrhované koncové ceny bez daně

Nástroje pro navrhování, inženýrství, simulace a výrobu.

 • Inventor Professional
 • AutoCAD
 • Fusion 360
 • 3ds Max

a další >

2.680 €

1.876 € / rok*

Navrhované koncové ceny bez daně

Ucelené kreativní nástroje pro tvorbu v zábavním průmyslu:

 • Maya
 • 3ds Max
 • MotionBuilder®
 • Mudbox®

a další >

2.225 €

1.558 € / rok*

Navrhované koncové ceny bez daně

Ušetřete až 20 %* na jednotlivých produktech

Můžete také vyměnit jakékoli zařazené staré licence za nejnovější jednotlivé produkty dle svého výběru:

Nyní 304 € /rok

Nyní 304 € /rok

Nyní 1.176 € /rok

Nyní 1.176 € /rok

Nyní 1.648 € /rok

Nyní 1.744 € /rok

Nyní 392 € /rok

Nyní 480 € /rok

Navrhované koncové ceny bez daně

Za akční promo cenu lze zakoupit i další produkty. Kompletní seznam produktů zařazených do akce zobrazíte zde. Na našístránce produktů získáte přístup ke všem produktům, které hledáte.

Nyní 1.280 € /rok

Nyní 1.280 € /rok

Navrhované koncové ceny bez daně

Za akční promo cenu lze zakoupit i další produkty. Kompletní seznam produktů zařazených do akce zobrazíte zde. Na našístránce produktů získáte přístup ke všem produktům, které hledáte.

Potřebujete poradit?

Call +49-89-90119599
Monday through Friday, 8am to 4pm, CET

Vyplňte své kontaktní údaje a my se vám během 1-3 pracovních dní ozveme.

Máte otázky?

 • Jak mohu získat tuto nabídku?

  Vraťte jednoduše odpovídající staré trvalé licence a zakupte nové jednoleté nebo tříleté předplatné na jakýkoli produkt nebo sadu zařazenou do akce přes příslušného prodejce nebo internetový obchod společnosti Autodesk.

  Po vrácení trvalých licencí souhlasíte s tím, že již nebudete tyto vyměněné licence používat.

 • Které produkty jsou do této nabídky zahrnuty?

  Při výměně vaší odpovídající trvalé licence můžete v rámci nabídky získat slevu na většinu předplatných pro produkty Autodesk včetně sad pro odvětví.

  Seznam všech produktů zařazených do promo akce a kompletní podrobné informace o nabídce zobrazíte zde.

 • Mohu získat jiný produkt, než který vlastním?

  Při výměně trvalé licence nemusíte zakoupit stejný produkt. Můžete například vrátit starou trvalou licenci na software AutoCAD a získat předplatné sady pro architekturu a stavebnictví za akční cenu (Výjimka: Trvalé licence k produktům LT lze vyměnit pouze za předplatná k produktům LT).

 • Je nutné mít připojení k internetu, aby bylo možné používat nové předplatné?

  Pro přístup k produktům, cloudovým službám a nástrojům pro správu na portálu Autodesk Account je nutné mít připojení k internetu. U předplatného s přístupem pro jednoho uživatele používajícího software ve stolním počítači potřebují zákazníci přístup k internetu pouze při prvním použití softwaru a poté alespoň jednou za 30 dní, aby mohli software nadále používat.

 • Co nového oproti dřívějšku získám v rámci předplatného?

  Kromě přístupu k většině aktuálních verzí vám nabídka předplatného Autodesk přinese další hodnotu v podobě následujících výhod**:

  • Software dostupný kdykoli a kdekoli potřebujete – Software můžete využívat na více místech (například z domova nebo na cestách po celém světě) a budete mít přístup k aktuálním i dřívějším verzím.
  • Nová a vylepšená podpora – Získáte rychlejší odezvu a možnost získání pomoci prostřednictvím naplánovaného hovoru s odborníky technické podpory společnosti Autodesk.
  • Zjednodušená správa – Získáte přístup k nástrojům, které optimalizují nasazení a správu softwaru při standardizaci všech produktů Autodesk v rámci vašeho předplatného. Další informace najdete zde.
 • Budou všechny moje soubory a projekty automaticky přesunuty do „cloudu“?

  Všechny soubory a projekty vytvořené softwarem Autodesk v rámci předplatného můžete ukládat lokálně na svém pevném disku (nebo kamkoli jinam budete chtít). Dokonce i po ukončení předplatného vám všechna data zůstanou lokálně uložena.

 • Budu muset stále aktualizovat software?

  Budete mít vždy přístup k posledním verzím softwaru a ke všem nejnovějším aktualizacím, ale můžete se rozhodnout, jestli a kdy budete chtít aktualizace provádět. Jako předplatitel máte dokonce přístup k určitým předchozím verzím softwaru. Podrobné informace naleznete v článku Autodesk Subscription Previous Version Rights Eligibility.

Autodesk – přinášíme nástroje, které vám umožní vytvářet cokoliv, dnes i v budoucnosti. Zhlédnout video (51 s)

* Získejte až 30 % slevu z navrhované koncové ceny společnosti Autodesk na sady pro odvětví a až 20 % z navrhované koncové ceny na většinu jednotlivých produktů při zakoupení jednoletého nebo tříletého předplatného společnosti Autodesk, zařazeného do akce s přístupem pro jednoho i více uživatelů a při výměně odpovídajícího trvalých licencí R14 (rok verze 1998) až 2017 bez aktivního plánu údržby.

Odpovídající trvalé licence k produktům verze LT od společnosti Autodesk lze vyměnit pouze za předplatná k produktům verze LT od společnosti Autodesk.

Zákazník souhlasí s tím, že přestane používat tyto vrácené trvalé licence.

Nabídka je k dispozici od 10. července 2017 do 20. října 2017 na celém světě s výjimkou Krymského poloostrova Ukrajiny, Kuby, Íránu, Severní Koreje, Súdánu a Sýrie a nelze ji kombinovat s žádnou další promo nabídkou. Tato promo akce není platná pro vzdělávací licence včetně nových licencí, upgradů, migrací a převodů vzdělávacích licencí na komerční.

Dostupné pouze u spolupracujících prodejců a v internetových obchodech společnosti Autodesk. Ceny u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Další podrobnosti vám poskytne místní prodejce produktů Autodesk. Úplné seznamy produktů, podrobnosti a omezení najdete zde.

SPOLEČNOST AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLI ZRUŠIT, POZASTAVIT ČI ZMĚNIT TUTO PROMO AKCI NEBO JEJÍ ČÁST BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLI DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU AUTODESK SE MOHOU ZMĚNIT.

**Některé výhody předplatného nemusí být k dispozici pro všechny produkty či služby ve všech jazycích a zeměpisných oblastech. Programy předplatného jsou předmětem podmínek předplatného Autodesk a/nebo podmínek služeb Autodesk.

Autodesk, logo Autodesk, 3ds Max, AutoCAD, AutoCAD LT, Civil 3D, Inventor, Fusion 360, Maya, Revit, InfraWorks, MotionBuilder, Mudbox a Revit LT jsou registrované ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., nebo jejích dceřiných či přidružených společností v USA nebo dalších zemích. NASTRAN je registrovaná ochranná známka Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku (NASA). Všechny ostatní obchodní značky, názvy výrobků nebo ochranné známky patří jejich příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout. ©2017 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.