• Česká republika

    Přesměrovali jsme vás na místní stránky, kde můžete vidět promo nabídky v místních cenách a provádět nákupy online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Jak bude v budoucnu vypadat vývoj a výroba nových produktů?

Jsme na začátku nové éry, která s sebou přináší radikální změny ve způsobu, jakým jsou produkty navrhovány, vyráběny a užívány. Ovlivňuje všechna odvětví: architekturu, strojírenství, výrobu i média a zábavní průmysl. Tato převratná doba pro vás může být i výraznou příležitostí, pokud znáte ty správné nástroje.

Sdílejte tuto stránku

Opravdu vás zajímá, zda je vaše firma připravena na budoucnost vývoje a výroby?
Pokud ano, pak více se dozvíte ZDE. Kromě obsáhlého vyhodnocení můžete získat i doporučení, jak vaši společnost připavit ještě lépe!

Jak se svět mění?

Jednotlivé obory se stále více propojují a inovace se stále zrychlují. Je to patrné hlavně v malých zakázkových výrobách, které se zaměřují na náročné zákazníky. Nebo i ve velkých stavebních společnostech, které si vyrábějí vlastní prefabrikované díly. Anebo v mediálních firmách, které si berou příklad z automobilového průmyslu a publikují upoutávky na svá díla ještě před jejich uvedením do distribuce.

V budoucnu se úspěšné firmy budou vyznačovat tím, že budou schopny postupně propojovat myšlenky a procesy návrhu, výroby a užívání výrobků novým a dynamickým způsobem. Proces výroby už překročil hranici jednoduché a přímé cesty a transformoval se do integrovaných cyklů vstupů a následné zpětné vazby.

NÁVRH

PRODUKCE

POUŽITÍ

Spolupráce

Lokálně působící týmy specialistů jsou nahrazovány virtuálními týmy, které disponují většími zkušenostmi a dovednostmi na globální úrovni.

Financování

Financování na principech demokracie garantuje stejnou příležitost pro všechny nápady, které jsou vyhodnoceny jako tržně realizovatelné.

Výpočetní výkon

Díky systému cloudů jsou k dispozici obrovská množství dat a enormní výpočetní výkon kdykoliv
a kdekoliv.

Výroba

Pokročilé způsoby výroby a prefabrikace zkracují lhůty uvedení novinek na trh.

Přístup

Malé výroby nahrazují tradiční výrobní kapacity a umožňují tak start-upům konkurovat velkým společnostem.

Spotřebitelé

Zákazníci dnes vyžadují daleko více personalizované a jim přizpůsobené výrobky. A chtějí je rychle.

Vzájemně propojené objekty

Digitální systémy jsou integrovány do současných produktů a tím se z nich stávají výrobky propojené a inteligentní.

Senzory

Prostřednictvím senzorů všude kolem nás systémy shromažďují a sdílí obrovské množství informací.

Zpětná vazba

Moderní výrobky jsou dnes schopny sami dodat informace od uživatelů a poskytnout tak náměty na vylepšení.

Proč nastalo toto přelomové období v průmyslové výrobě?

V současnosti dominantní technologické trendy, jako jsou výpočetní kapacity v cloudu, mobilní technologie, sociální sítě a spolupráce, jsou těmi hlavními podněty pro podniky i spotřebitele, aby zkoušely najít zásadně odlišné způsoby jak navrhovat, vyrábět a používat produkty. Takovýto způsob průmyslové transformace se samozřejmě odehrál i v minulosti, ale současné tempo změn je mnohem rychlejší. V dnešním konkurenčním prostředí může být nositelem inovací téměř kdokoliv – záleží samozřejmě na tom, zda s novým nápadem přijde jako první.

 

OBDOBÍ ZÁSADNÍCH MĚN

80. léta dvacátého století

Období dokumentace

Převratná CAD technologie od Autodesku přesunula kreslení z rýsovacích prken do počítačů.

OBRÁZEK POUŽIT SE SVOLENÍM BRIMROCK GROUP INC. A MECHANIX DESIGN SOLUTIONS INC.

Začátek 21. století

Období optimalizace

3D modelování s sebou přineslo do procesu navrhování simulaci a analýzu. Od té doby je tedy možné si udělat detailní obrázek o tom, jak bude návrh fungovat v reálném provozu. Takže navrhované produkty mohly být optimalizovány ještě dříve, než byly vyrobeny.

OBRÁZEK POUŽIT SE SVOLENÍM HUNT CONSTRUCTION GROUP AND SHOP

DNES A V BUDOUCNU

Období propojenosti

Náš návrhový ekosystém založený na cloudovém řešení je zásadním příspěvkem pro období rychlého vývoje produktů, ve kterém výpočetní výkon přispívá k tvorbě integrovaných procesů a k propojování lidí a věcí.

Jak vypadá cesta vpřed v rámci nastíněné budoucnosti vývoje a výroby?

Sbližování. Integrace. Propojení. Toto vše se právě odehrává napříč průmyslovými odvětvími. Jste samostatný podnikatel, nebo jste součástí větší firmy? Na tom dnes už nezáleží. Technologie dávají stejnou šanci na úspěch start-upům jako obrovským korporacím.

Ale nemusíte objevovat nové způsoby práce sami. Jsme připraveni pomoci vašemu podnikání, aby se mu dařilo i v době velkých změn.


Architektura, strojírenství
a stavebnictví

Zjistěte, jak je možné ve vašem podnikání výrazně navýšit výkon, vylepšit kreativitu a ziskovost prostřednictvím systému BIM.

Více zde

Vývoj a výroba produktu

Zužitkujte sílu nejnovějších výrobních technologií včetně generativního designu, automatizovaného návrhu, aditivní výroby a propojení výrobků s internetem – vše prostřednictvím jedné kompletní výrobkové inovační platformy.

Více zde

OBRÁZEK POUŽIT SE SVOLENÍM ASTRO STUDIOS

IMAGE COURTESY OF ASTRO STUDIOS


Média a zábavní průmysl

Používejte ty správně nástroje k navrhování a tvorbě vaší vlastní video hry a staňte se nezávislým tvůrcem. Už nebudete potřebovat žádné velké studio.

Více zde

LONDON BLACKFRIARS STATION, COURTESY OF NETWORK RAIL AND JACOBS(R)

ABYCHOM VÁM UMOŽNILI VYTVOŘIT SI KOMPLETNÍ OBRÁZEK O VELMI PRAVDĚPODOBNÉ BUDOUCNOSTI VÝVOJE A VÝROBY NOVÝCH PRODUKTŮ, PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS DALŠÍ ZDROJE HODNOTNÝCH A ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ: