ZRYCHLETE PRODUKTOVÝ VÝVOJ
S PLM ŘEŠENÍM OD AUTODESKU

Zlepšete spolupráci všech, kdo se podílejí na životním cyklu výrobku – od vývoje, přes dodavatelský řetězec, až po zajištění kvality a výrobu. Jak? Propojením dat o výrobku napříč odděleními a dodavatelským řetězcem. Centralizovaný zdroj dat vám umožní spravovat kusovníky, zrychlit produktový vývoj a vyrábět bezpečné produkty ve špičkové kvalitě. Výsledek? Budete na trh rychleji dodávat lepší výrobky.

Jak může řízení životního cyklu výrobku pomoci přímo vaší firmě? ZÍSKAT SEZNAM TIPŮ NA MÍRU

Jak na trh rychleji dodávat lepší produkty?

Ročně se na trh uvede 30 000 nových produktů – a 90 % z nich neuspěje.* Proč? Produkty i stroje jsou čím dál složitější, proto hrají prim data a jejich zpřístupnění všem, kdo je potřebují. To znamená jediné: pokud chcete vyrábět inovativní a spolehlivé výrobky, které dnes zákazníci chtějí, potřebujete, aby data proudila, jak mají. Řízení životního cyklu výrobku (PLM) vám pomůže zrychlit produktový vývoj: zautomatizujete procesy i klíčové úkoly a vždy budete mít k ruce relevantní informace. To vše napříč firemními pobočkami i jejich odděleními.

* Zdroj: Harvard Business Review

Jak PLM úspěšně zavést?

Zavedení PLM systému je strategické rozhodnutí – ovlivňuje totiž denní chod společnosti na všech jejích úrovních. Otevírá vám dveře ke snížení nákladů i zvýšení příjmů, zároveň ale tradičně vyžaduje důkladné strategické plánování a opatrné, promyšlené zavádění. Poradíme vám, jak se s tímto úkolem úspěšně popasovat.

SÉRIE WEBINÁŘŮ - Živě i ze záznamu | Zaregistrujte se

Proč je PLM pro výrobce důležité?

Systém pro řízení životního cyklu výrobku (PLM) propojuje veškerá data, procesy, lidi i systémy, které ve firmě potřebujete řídit. V centralizovaném systému, na jediném místě.

 • VČASNÉ SPLNĚNÍ VŠECH KLIENTOVÝCH POŽADAVKŮ

  PLM systém činí celý proces vývoje produktu výrazně přehlednějším. Místo řešení neustálých problémů, se tak můžete soustředit na uspokojení požadavků vašich zákazníků.

 • SLEDOVÁNÍ KVALITY A KONSTRUKČNÍCH ZMĚN

  Představte si audit, který proběhne jako po másle. S PLM systémem to díky spolehlivým záznamům o řízení kvality a produktovém vývoji není sen, ale realita.

 • SPRÁVA KUSOVNÍKŮ A ÚPRAV VÝROBKU

  S PLM upravené kusovníky okamžitě nasdílíte celé firmě. Flexibilní nástroje pro sledování změn vám zase umožní mít vždy jasno v tom, co se právě děje.

 • ZLEPŠENÍM SPOLUPRÁCE K PODPOŘE INOVACÍ

  Žonglujete denně s e-maily, Excelem, PDFky, CADem a sdílenými disky? PLM vám usnadní nejen spolupráci v týmu, ale i součinnost s dodavateli a zákazníky. 

Jak PLM pomáhá našim zákazníkům? Podívejte se

 • PRODUCT LIFECYCLE MANAGEMENT

  Reynaers Aluminium

  Globálnímu výrobci hliníkových systémů se podařilo zefektivnit procesy, zautomatizovat vybrané úkony a minimalizovat riziko manuálních chyb. Za tímto úspěchem stojí centralizovaný, jednotný zdroj dat pro vývojové týmy i zákazníky.

 • PRODUCT LIFECYCLE MANAGEMENT

  Hosokawa Micron

  Software od Autodesku pomáhá společnosti Hosokawa eliminovat chyby při vývoji produktů a zároveň jim poskytuje efektivnější řízení změn včetně kontroly dokumentace.

 • PRODUCT LIFECYCLE MANAGEMENT

  NovaCentrix

  Společnost NovaCentrix, v rámci svého poměrně rychlého rozvoje, využívá PLM systém hlavně pro pečlivé sledování jejich procesů a také jako centrální úložiště všech informací souvisejících s kvalitou.

PŘEČTĚTE SI O PLM VÍC

Kontaktujte naše specialisty. Rádi vám naživo ukážeme, co naše PLM řešení dovede.
Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme.

Jiří Strýček

Territory Manager Manufacturing, Autodesk CHS

Pomáhám klientům z České republiky, Slovenska, Maďarska a jihovýchodní Evropy v automatizaci konstrukčních a výrobních procesů.

Kamil Cejpek

Application Engineer, Autodesk

Kontakt

wp-form-after: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.