AutoCAD LT VSB

Způsob jakým si kupujete
software, se mění

Získejte slevu 320€** na nové trvalé licence aplikace AutoCAD LT do 23. října 2015

Více informací Vyhledat prodejce

Po 31. lednu 2016 již nebude možné zakoupit si nové trvalé licence většiny samostatných produktů společnosti Autodesk®.

Co je nového v aplikaci AutoCAD 2016:

house blueprint

Podívejte se na nové funkce

Aktualizované nástroje pro hladší čáry a oblouky – a navíc nové nástroje pro inteligentní kótování a vylepšená PDF.

Více funkcí
comparison matrix

AutoCAD LT dříve a dnes

Podívejte se, o kolik více toho uděláte s aplikací AutoCAD LT 2016 oproti předchozím verzím.

Porovnat verze
free trial

Bezplatná zkušební verze

Vyzkoušejte si sami nové funkce s bezplatnou 30denní zkušební verzí aplikace AutoCAD LT.

Vyzkoušet

Průběžné platby na míru každému rozpočtu

Pronájmy s průběžnými platbami vám přinášejí nejnovější plnou verzi softwaru bez velké počáteční investice do nákupu jednorázové softwarové licence.

K dispozici jsou měsíční nebo roční smlouvy s průběžnými platbami. Proberte se svým prodejcem nové víceleté předplatné či možnost, jak si pojistit výhody plynoucí z předplatného u trvalé licence.

desktop subs icon

Software, kdykoli jej potřebujete

Používejte jej měsíc nebo rok – je to na vás. Žádné dlouhodobé smlouvy, ale vždy ty nejnovější funkce a nástroje.

Více výhod
support icon

Možnosti podpory

Rady našich odborníků.

Více
calendar icon

To pravé řešení za výhodnou cenu

Pronájmy s průběžnými platbami jsou dostupné pro měsíční, roční nebo víceletá časová období. Podívat se na možnosti

Více produktů LT pro profesionální návrháře

Revit lt badge

AutoCAD® Revit LT™ Suite 2016

Obsahuje AutoCAD LT a Revit LT. Pro všechny, kdo chtějí prozkoumat informační model budovy (BIM) vlastním tempem.

Najít prodejce
Inventor lt badge

AutoCAD® Inventor LT™ Suite 2016

Obsahuje AutoCAD LT a Inventor LT. Pro všechny, kdo chtějí k 2D kreslení přidat 3D CAD pro strojírenství a výrobu.

Najít prodejce

* Sleva 10 % z Autodeskem doporučené maloobchodní ceny (SRP) za novou trvalou licenci některého z produktové řady AutoCAD LT a AutoCAD, vybraných samostatných produktů Autodesk a sad aplikací Autodesk Design a Creation Suites při nákupu s tříletým předplatným Maintenance Subscription.

Sleva 25 % z Autodeskem doporučené maloobchodní ceny při zakoupení Desktop Subscription na tříleté období a 15 % z Autodeskem doporučené maloobchodní ceny při zakoupení Desktop Subscription na jedno- či dvouleté období u pronájmů Desktop Subscription ke způsobilým produktům řady AutoCAD LT či AutoCAD a Desktop Subscription k vybraným samostatným produktům Autodesk nebo sadám aplikací Autodesk Design a Creation Suites. Nabídka je k dispozici zákazníkům, kteří vlastní trvalé licence opravňujících předchozích verzí způsobilých softwarových produktů. Vaše předchozí verze trvalé licence zůstane aktivní; Desktop Subscription je další, samostatný nákup.

Akční nabídky zahrnují jeden zvýhodněný pronájem Desktop Subscription na každou licenci způsobilého softwarového produktu a jsou k dispozici od 7. srpna 2015 do 23. října 2015 v zemích EHP a ve Švýcarsku. Úplný přehled produktů, detaily a omezení najdete na adrese www.autodesk.cz/promoofferconditions. Nelze kombinovat s cenami u programů Major Account, Employee Purchase, pro státní správu nebo s jakýmikoli jinými slevami.

Nabídka je dostupná pouze u zúčastněných prodejců. Autorizovaní prodejci Autodesku jsou nezávislí a mohou volně stanovovat vlastní ceny. Ceny jednotlivých prodejců se mohou lišit. Prosím, obraťte se na svého místního autorizovaného prodejce společnosti Autodesk pro další podrobnosti. Seznam prodejců společnosti Autodesk najdete na adrese www.autodesk.cz/resellers/locate-a-reseller

** Propagační akce nabízí slevy ve výši až 320€ z doporučené maloobchodní ceny (SRP) na opravňující nové komerční licence produktové řady AutoCAD LT. Opravňující nové komerční licence jsou nejnovější verze (v závislosti na zemi a jazyku).

Tato propagační akce platí pro produktovou řadu AutoCAD LT. Není-li uvedeno jinak, produktová řada AutoCAD LT zahrnuje AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, AutoCAD Inventor LT, AutoCAD Inventor LT Suite, AutoCAD Revit LT a AutoCAD Revit LT Suite – v závislosti na dostupnosti v jednotlivých zemích regionu EMEA.

Nabídka je dostupná u spolupracujících prodejců od 7. srpna do 23. října 2015, nelze ji kombinovat s dalšími slevami nebo propagačními akcemi a neplatí tam, kde je zákonem zakázána nebo omezena. Komerční licence jsou způsobilé k účasti na této propagační akci. Vzdělávací, studentské, školní a osobní vzdělávací licence nejsou způsobilé k účasti na této propagační akci. Ceny se mohou lišit v jednotlivých zemích. Všichni autorizovaní prodejci společnosti Autodesk jsou nezávislí dodavatelé, kteří mohou stanovovat vlastní ceny a účastnit se propagačních akcí podle svého uvážení. Ceny jednotlivých prodejců se mohou lišit. Pro další informace kontaktujte svého prodejce.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD, AutoCAD LT are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

©2015 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Ihr Rückruf

Bitte hinterlassen Sie hier Ihre Rückrufnummer. Wir werden Sie während der üblichen Arbeitszeiten kontaktieren - Montag bis Freitag 9.00 - 17.00.