BIM COLLABORATE PRO

Změňte realizaci
stavebních projektů
k nepoznání

Propojte data i projektové týmy v reálném čase – zvýšíte hodnotu pro klienty a budete o krok před konkurencí. Jak na to? Využijte BIM Collaborate Pro.

Komfortnější spolupráce.
Vyšší hodnota pro klienty.

Stavebnictví se mění a digitalizuje. Práce na projektech, vztahy s dodavateli i spolupráce jsou čím dál komplexnější. Jak v této nepřehledné džungli i nadále odevzdávat co nejlepší projekty? Zaměřte se na propojení projektových týmů, dat a procesů – a od základů ho změňte.

3 kroky k dokonalé realizaci projektů

Zjistěte, jak a čím vám cloudové nástroje pro spolupráci pomůžou odevzdávat kvalitnější práci.

I komplikovaný projekt
můžete mít pod kontrolou

Firma HDR se pustila do úctyhodného BIM projektu: staví automatizovaný osobní dopravník na mezinárodním letišti v Los Angeles. Podívejte se, jak BIM pomáhá 300 konstruktérům spolupracovat na bezmála 180 modelech.

K vyšší produktivitě díky BIM a spolupráci

Světová pandemie pomohla indonéské projekční firmě zrychlit digitální transformaci. Díky úpravě procesů ve Waskita Karya prohloubili spolupráci a zvýšili efektivitu – a navíc se teď při projektování i výstavbě můžou rozhodovat na základě dat. Výsledkem je impozantní nárůst produktivity.

Začněte už dnes odevzdávat lepší projekty

Spolehněte se při realizaci projektů na BIM Collaborate Pro a dosahujte lepších výsledků.

Nechte nám na sebe kontakt – ozveme se vám a poradíme vám, jak na to.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM.

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}