Od 29. března 2022 nahrazujeme kredity pro cloud tokeny Flex. Koupit tokeny

Autodesk Flex

Plaťte podle aktuálního využití produktu.

Jak služba Flex funguje

 • Krok 1

  Kupte si tokeny pro svůj tým.

 • Krok 2

  Na portálu Autodesk Account přiřaďte uživatele ke službě Flex.

 • Krok 3

  Dokud je produkt otevřený, tokeny použijete každých 24 hodin. Zavřením produktu ukončíte používání tokenů.

 • Krok 4

  Sledujte využívání a spotřebu tokenů.

Je pro vás služba Flex to pravé?

Porovnejte výhody služby Flex a předplatného a zjistěte, která z možností je pro nejvhodnější.

Flex

Nejlepší pro příležitostné používání

 • Po zakoupení tokenů získáte přístup k široké řadě produktů Autodesk.
 • Tokeny slouží k přístupu k produktu po dobu 24 hodin najednou nebo k vytvoření výsledku.
 • Službu Flex může využívat libovolný počet uživatelů, stejně jako můžete nastavit, ke kterým produktům budou mít přístup.

Předplatné

Nejlepší pro neustálé používání

 • Předplatné k vybraným produktům Autodesk si můžete koupit.
 • Po dobu platnosti předplatného můžete produkt používat tak často, jak budete chtít.
 • Jednotlivá předplatná se přiřazují konkrétním uživatelům. Přiřazení předplatného můžete podle potřeby opakovaně měnit.

Produkty dostupné v rámci služby Flex

  • Fusion 360
  • Inventor
  • HSMWorks
  • PowerMill Ultimate
  • PowerShape Ultimate
  • Netfabb

Koupit tokeny

Tokeny slouží k přístupu k produktu po dobu 24 hodin najednou nebo k vytvoření výsledku.

Nejčastější dotazy

Na využití tokenů Flex máte jeden rok od data nákupu. Služba Flex využívá model platby podle aktuálního používání a tokeny se proto nevracejí. Můžete si ale kdykoli koupit další tokeny. Kdykoli vám začnou docházet, společnost Autodesk vám zašle oznámení.

Produkty a služby účtované denně:

Kdykoli uživatel spustí produkt Autodesk, který je součástí služby Flex, a přihlásí se v něm, bude mu každých 24 hodin účtován denní poplatek za produkt. Uživatelům nebude účtováno použití více verzí ani opětovné spuštění produktu během 24 hodin.

Příklad: Lenka spustí aplikaci AutoCAD, přihlásí se v ní a bude ji používat v pondělí od 8:00 do 17:00. Jejímu týmu bude strženo 7 tokenů. Aplikaci AutoCAD poté bude používat v úterý od 7:00 do 17:00. Jejímu týmu bude v 8:00 strženo dalších 7 tokenů. Aplikaci AutoCAD zavře v 17:00 a po celý týden ji nepoužije. Budou jí účtovány pouze dva dny používání.

Produkty a služby účtované podle výsledků:

Uživatelům bude účtována proměnná sazba na základě typu výsledku (například rendrování obrázku v aplikaci Revit).

Podívejte se na sazby pro každý produkt a službu, které jsou zahrnuty do služby Flex.

Ano. Správci mohou spravovat uživatele, kteří využívají kombinaci předplatného a služby Flex.

Pokud uživatel využívá jak předplatné, tak službu Flex, bude mít předplatné přednost před stržením tokenů. Pokud má například Lenka k dispozici předplatné aplikace AutoCAD a současně i přístup ke službě Flex, použije se v případě aplikace AutoCAD její předplatné a nestrhnou se žádné tokeny.

Ne, v současné době není rozdělení balíčků tokenů mezi jednotlivé týmy podporováno. Pokud chcete ze svého účtu na portálu Autodesk Account nakoupit tokeny Flex pro více týmů, doporučujeme vytvořit objednávku vždy pro jeden tým současně. 

Po zakoupení budou tokeny automaticky přidány ke stávajícím tokenům daného týmu a bude je mít možnost využít jakýkoli uživatel daného týmu přiřazený ke službě Flex. Pokud budete chtít přesunout svůj zakoupený balíček tokenů Flex do jiného týmu, všechny zbývající tokeny je nutné přesunout bez možnosti rozdělení.

Informace o nastavení a správě služby Flex pro účet Autodesk najdete na portálu Autodesk Knowledge Network.

Tokeny lze zakoupit online nebo prostřednictvím příslušného partnera společnosti Autodesk. Další tokeny můžete zakoupit kdykoli prostřednictvím libovolné metody bez ohledu na formu vašeho prvního nákupu. Mějte na paměti, že případné nezaplacení faktury bude mít za následek zamezení přístupu k produktům zahrnutým ve službě Flex a potenciálně omezení nároku na budoucí nákup.

Uživatelé s přístupem ke službě Flex automaticky získávají výhody aktuálního plánu předplatného. Pokud žádné stávající předplatné Autodesk nemáte, uživatelé využívající službu Flex automaticky získají výhody standardního plánu. Pokud budete chtít přejít na prémiové předplatné či v případě jakýchkoli dotazů ohledně cen produktů Autodesk se můžete obrátit na obchodního zástupce společnosti Autodesk (angličtina).

Pokud váš tým nemá dostatek tokenů, uživatelé ztratí možnost využívat službu Flex a nebude možné spustit související produkty. Služba Flex využívá model platby podle aktuálního používání a uživatelé tak mohou začít používat produkty ihned po zakoupení dalších tokenů.

Správci mají možnost poskytnout všem uživatelům přístup ke všem produktům zahrnutým ve službě aplikaci Flex, stejně jako mohou omezit přístup ke konkrétním produktům či pro konkrétní uživatele.

Od 29. března 2022 jsou cloudové kredity nahrazeny tokeny a tokeny lze použít pro služby s platbou za výsledek. Od 30. března 2022 si můžete zobrazit sazby za služby zahrnuté ve službě Flex.

Ne. V případě služby Flex nejsou k dispozici žádné slevy pro neziskové organizace ani studenty.

Ne. Podniková smlouva je dostupná pouze vybraným společnostem, které tak získávají přístup k tokenů Flex a dalším výhodám. Pokud máte nějaké dotazy k podnikovým produktům nebo cenám za produkty Autodesk, obraťte se na zástupce společnosti Autodesk (angličtina).

Ano. Větší množství můžete zakoupit od našeho odborného prodejního týmu nebo od příslušného partnera společnosti Autodesk.

Počet tokenů Celková cena Cena za token
500 tokenů - -
1 000 tokenů - -
5 000 tokenů - -
10 000 tokenů - -
15 000 tokenů - -
25 000 tokenů - -
50 000 tokenů - -

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}