Autodesk Flex

Plaťte podle aktuálního využití produktu.

Jak služba Flex funguje

 • Krok 1

  Kupte si tokeny pro svůj tým.

 • Krok 2

  Na portálu Autodesk Account přiřaďte uživatele ke službě Flex.

 • Krok 3

  Dokud je produkt otevřený, tokeny použijete každých 24 hodin. Zavřením produktu ukončíte používání tokenů.

 • Krok 4

  Sledujte využívání a spotřebu tokenů.

Je pro vás služba Flex to pravé?

Porovnejte výhody služby Flex a předplatného a zjistěte, která z možností je pro nejvhodnější.

Flex

Nejlepší pro příležitostné používání

 • Po zakoupení tokenů získáte přístup k široké řadě produktů Autodesk.
 • Tokeny umožňují 24hodinový přístup k libovolnému produktu dostupnému v rámci služby Flex.
 • Službu Flex může využívat libovolný počet uživatelů, stejně jako můžete nastavit, ke kterým produktům budou mít přístup.

Předplatné

Nejlepší pro neustálé používání

 • Předplatné k vybraným produktům Autodesk si můžete koupit.
 • Po dobu platnosti předplatného můžete produkt používat tak často, jak budete chtít.
 • Jednotlivá předplatná se přiřazují konkrétním uživatelům. Přiřazení předplatného můžete podle potřeby opakovaně měnit.

Produkty dostupné v rámci služby Flex

  • Fusion 360
  • Inventor
  • HSMWorks
  • PowerMill Ultimate
  • PowerShape Ultimate
  • Netfabb

Koupit tokeny

Tokeny umožňují 24hodinový přístup k libovolnému produktu dostupnému v rámci služby Flex.

Nejčastější dotazy

Na využití tokenů Flex máte jeden rok od data nákupu. Služba Flex využívá model platby podle aktuálního používání a tokeny se proto nevracejí. Můžete si ale kdykoli koupit další tokeny. Kdykoli vám začnou docházet, společnost Autodesk vám zašle oznámení.

Kdykoli uživatel spustí produkt Autodesk, který je součástí služby Flex a přihlásí se v něm, bude mu každých 24 hodin účtován denní poplatek za aktuální produkt. Uživatelům nebude účtováno použití více verzí ani opětovné spuštění produktu během 24 hodin.

Příklad: Lenka spustí aplikaci AutoCAD, přihlásí se v ní a bude ji používat v pondělí od 8:00 do 17:00. Jejímu týmu bude strženo 7 tokenů. Aplikaci AutoCAD poté bude používat v úterý od 7:00 do 17:00. Jejímu týmu bude v 8:00 strženo dalších 7 tokenů. Aplikaci AutoCAD zavře v 17:00 a po celý týden ji nepoužije. Budou jí účtovány pouze dva dny používání.

tabulce sazeb produktu Flex naleznete denní sazbu a cenu za jednotlivé produkty, které jsou k dispozici v rámci služby Flex.

Ano. Správci mohou spravovat uživatele, kteří využívají kombinaci předplatného a služby Flex.

Pokud uživatel využívá jak předplatné, tak službu Flex, bude mít předplatné přednost před stržením tokenů. Pokud má například Lenka k dispozici předplatné aplikace AutoCAD a současně i přístup ke službě Flex, použije se v případě aplikace AutoCAD její předplatné a nestrhnou se žádné tokeny.

Uživatelé s přístupem ke službě Flex automaticky získávají výhody aktuálního plánu předplatného. Pokud žádné stávající předplatné Autodesk nemáte, uživatelé využívající službu Flex automaticky získají výhody standardního plánu. Pokud budete chtít přejít na prémiové předplatné či v případě jakýchkoli dotazů ohledně cen produktů Autodesk se můžete obrátit na obchodního zástupce společnosti Autodesk (angličtina).

Pokud váš tým nemá dostatek tokenů, uživatelé ztratí možnost využívat službu Flex a nebude možné spustit související produkty. Služba Flex využívá model platby podle aktuálního používání a uživatelé tak mohou začít používat produkty ihned po zakoupení dalších tokenů.

Informace o nastavení a správě služby Flex pro účet Autodesk najdete na portálu Autodesk Knowledge Network.

Správci mají možnost poskytnout všem uživatelům přístup ke všem produktům zahrnutým ve službě aplikaci Flex, stejně jako mohou omezit přístup ke konkrétním produktům či pro konkrétní uživatele.

Tokeny lze použít pouze u produktů, které jsou součástí služby Flex. Kredity pro cloudové produkty se používají pro cloudové služby s platbou za výstup, jako je renderování, které momentálně nejsou součástí služby Flex.

Ne. V případě služby Flex nejsou k dispozici žádné slevy pro neziskové organizace ani studenty.

Ne. Podniková smlouva je dostupná pouze vybraným společnostem, které tak získávají přístup k tokenů Flex a dalším výhodám. Pokud máte nějaké dotazy k podnikovým produktům nebo cenám za produkty Autodesk, obraťte se na zástupce společnosti Autodesk (angličtina).

Ano. Zakoupit si můžete od 15 000 do 50 000 tokenů. Obraťte se na naše odborné obchodní oddělení.

Informace o cenách:

Počet tokenů Celkové náklady Náklady na token
15 000 tokenů - -
25 000 tokenů - -
50 000 tokenů - -

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}