Převezměte kontrolu na portálu Autodesk Account

Převezměte kontrolu na portálu Autodesk Account (video: 1:15 min).

Ke správě a úpravám předplatných Autodesk stačí několik kliknutí. Účet Autodesk Account nabízí možnosti samoobslužné správy, takže změny můžete provádět kdykoli.

Nemáte ještě předplatné? Najděte si produkt, který potřebujete

Výhody samoobslužné správy účtu Autodesk

 • Synchronizujte svá předplatná

  Sjednoťte si data plateb předplatného, abyste mohli snáze tvořit rozpočet a plánovat.

  Sjednotit data

 • Škálujte podle svých potřeb

  Přidejte do svého předplatného další licence, kdykoli je potřebujete, a užívejte si poměrných cen.

  Přidat licence

 • Změňte si délku předplatného, a to kdykoli

  Nastavte si příští obnovení a přejděte tak na měsíční, roční nebo 3leté období.

  Změnit období

Nejčastější dotazy

Funkce samoobslužné správy účtu na portálu Autodesk Account nejsou k dispozici ve všech zemích. Nejsou k dispozici také pro plány údržby, produkty zpracované prostřednictvím společnosti Digital River, produkty zakoupené přes prodejce nebo produkty, u kterých došlo k ukončení prodeje.

Kromě toho pro některé produkty, například aplikaci Fusion, ještě nejsou možnosti samoobslužné správy k dispozici.

Pokud tyto možnosti nejsou na portálu Autodesk Account viditelné nebo jsou příslušná tlačítka zobrazena šedě, znamená to, že samoobslužná správa není v současné době k dispozici.

Chcete-li provést úpravy předplatného, obraťte se na podporu.

Ano. Pokud přejdete z jednoho období na jiné, budete mít stále výhodu speciální ceny za obnovení* – obvykle o 10 % nižší, než byste zaplatili za nové předplatné – pokud předplatné obnovíte před vypršením platnosti. Pokud však necháte předplatné vypršet a zakoupíte nové, vaše cena vzroste asi o 10 %. Pokud zůstanete v trvalém předplatném, místo abyste nechali předplatné vypršet a zakoupili nové, ušetříte. Výhodnou cenu si udržíte i v případě, že si na portálu Autodesk Account vyberete nové období.

Příklad: Máte roční předplatné aplikace Maya LT, které se obnovuje za roční platbu 250 USD/licenci. Pokud přejdete na 3leté období, zaplatíte jednou za 3 roky 675 dolarů za licenci, jakmile změna vstoupí v platnost. Pokud byste nechali své původní roční předplatné vypršet a zakoupili si nové 3leté předplatné, zaplatili byste každé 3 roky 755 USD/licenci.

* Speciální cena za obnovení vychází ze standardní inzerované ceny společnosti Autodesk (bez příslušné daně) a nezahrnuje slevy, promo akce a měsíční předplatná. Slevy v procentech se mohou lišit v důsledku měnových pohybů.

Pokud není možnost změny období viditelná nebo je zašedlá, samoobslužná správa období není pro toto předplatné na portálu Autodesk Account k dispozici.

Chcete-li provést úpravy předplatného, obraťte se na podporu.

Aby bylo možné sjednotit data plateb pro více předplatných, musí mít každé z nich stejnou délku období a stejný způsob platby. Můžete upravit délku období a změnit způsob platby tak, aby se vše shodovalo, a pak pokračovat sjednocením dat plateb.

Pokud je možnost Sjednotit data plateb zobrazena šedě, samoobslužná správa není pro vaše předplatná k dispozici.

Chcete-li provést úpravy předplatného, obraťte se na podporu.

Tato funkce není dostupná ve všech oblastech. Pokud se možnost Přidat licence ve vašem účtu nezobrazuje, vaše předplatné možná není způsobilé pro samoobslužnou správu licencí. Obraťte se na prodejce nebo kontaktujte podporu, která vám pomůže.

Ano, licence můžete do svého předplatného přidat kdykoli. Cena licence bude poměrně rozdělena podle času zbývajícího z vašeho současného předplatného. Všechny licence se obnoví k dalšímu datu obnovení předplatného.

Technickou podporu můžete v případě potíží kontaktovat tak, jak vám to vyhovuje – telefonicky, přes online chat či e-mailem. Také máte k dispozici podporu prostřednictvím vzdálené plochy. Podívejte se na všechny možnosti podpory.

1Speciální cena za obnovení vychází z doporučených prodejních cen společnosti Autodesk (bez příslušné daně) a nezahrnuje vybrané produkty, slevy, promo akce a měsíční předplatná. Seznam vyloučených produktů zobrazíte kliknutím na tento odkaz. Procento úspor se může lišit v důsledku kolísání měnových kurzů. Pokud obnovujete prostřednictvím prodejce, může se vaše cena lišit, protože prodejci společnosti Autodesk si mohou svobodně stanovovat vlastní ceny.

Vítejte zákazníci společnosti ${RESELLERNAME}

Zaregistrujte se a získejte podporu od prodejce

Souhlasím, že Autodesk může sdílet mé jméno a e-mailovou adresu s prodejce ${RESELLERNAME}, aby mi mohl prodejce ${RESELLERNAME} poskytovat podporu při instalaci a zasílat mi marketingová sdělení.  Rozumím, že za používání a správu těchto dat bude odpovědný prodejce.

E-mail je povinné pole. Zadaný e-mail není platný.

${RESELLERNAME}