Podpora a školení

Podpora a školení

Podpora produktu

Knowledge Base
Zákazníci samozřejmě mohou využít on-line technickou podporu, širokou databázi řešených problémů, stáhnout si service packy, různé drivery a utility (také pro produkty CZ). Všecny stránky na tomto linku jsou čistě v angličtině.

 

Subscription Members
Přihlášení do Subscription Centra

Podpora prodejců
Prodejci firmy Autodesk nabízejí řadu dalších služeb, včetně technické podpory, uživatelských nastavení, instalace a školení. Pro vyhledání nejbližšího prodejce ve vašem okolí, klikněte zde.
Vyhledání prodejce
Školicí střediska

Diskusní skupiny
Zeptejte se na své otázky nebo se podělte o informace prostřednictvím globálních diskusních skupin.
Navštivte diskuzní skupiny

Služby

Subscription
Zjednodušte si inovace technologií a zvyšte produktivitu designů pomocí rozsáhlého balíčku softwaru, podpory a školení v rámci předplatného programu Autodesk® Subscription.
Další informace

Vzdělávání a školení

Authorized Training Centers
Každý den řada našich zákazníků poznává, jak rychleji realizovat své nápady pomocí Autodesk® software. Pokud se obrátíte na naše autorizovaná výuková střediska (ATC), můžete se software Autodesk pracovat ještě efektivněji a lépe. ATC jsou nejlepším zdrojem pro autorizovaná školení práce s Autodesk® software. Obsah kurzů tady vytváříme na míru aktuálním potřebám a výzvám pro profesionály v oblasti navrhování.
Další informace
Školicí střediska
Školení a akce ATC