Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Autodesk spol. s.r.o.
Unit 5.3
Danube House
Karolinska 650/1
186 00, Praha 8
Czech Republic

Tel: +420 221 709 800
Fax: +420 221 709 803

 

Technická podpora a pomoc s registrací řešení společnosti Autodesk

Připravili jsme pro vás nový portál pro zasílání vašich technických dotazů - CADhelp. Na základě formuláře, který vyplníte, získáme podrobnější informace, které nám umožní snadněji identifikovat problém a rychleji nalézt jeho řešení. Můžete také vyhledávat řešení v databázi otázek a odpovědí. Tato technická podpora je určena pro uživatele AutoCAD LT a studenty. Pokud jste uživatelem dalších komerčních řešení Autodesk, kontaktujte svého prodejce (resellera) produktu. Pokud neznáte Vašeho prodejce, kontakty najdete zde.

Pro optimální popsání problému na CADhelp portálu je vhodné zaslat:
1. kompletní název produktu, včetně jazykové verze a sériového čísla,
2. používaný operační systém,
3. případné označení chybového hlášení nebo náhled na okno chybového hlášení.

Důležité je správně vyplnit všechny údaje potřebné pro upřesnění technického dotazu. Na základě vámi zadaných údajů pak budeme moci přesně analyzovat Váš problém. Pro zaslání technického dotazu přejděte prosím na CADhelp.

Technickou podporu pro produkty z oblasti Médií a zábavy (Autodesk 3ds Max, Autodesk 3ds Max Design, Autodesk Maya, Autodesk Motion Builder a další) zajišťuje firma Boneheadz, telefon: +421-2-3266 1464; email: info@boneheadz.sk, konecny@boneheadz.sk (Tedy zmenit tel. cislo a email na kolegu).